Zestaw do uprawy rzeżuchy

Wielkanoc / Zestawy eko do własnej uprawy

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, ponieważ wyczekujemy ich, przygotowujemy się do ich nadejścia przez długi czas. Aby dodatkowo podkreślić ten szczególny okres w roku, warto przygotować odpowiednie upominki. Większe lub mniejsze prezenty od Zajączka będą przyjemnym elementem podczas rodzinnych spotkań, bez wątpienia ucieszą dzieci, ale nie tylko! Wielkanocne upominki sprawdzą się również w sytuacjach bardziej oficjalnych. Dzięki nim pokażesz, jak ważni są dla Ciebie Twoi pracownicy albo kontrahenci. Jest to inwestycja w Wasze relacje, ale także po prostu miły gest.

 

Wielkanocne upominki wydają Ci się nudne? Dzieje się tak, ponieważ w standardowym zestawie niemal zawsze jest czekoladowa figurka zająca lub czekoladki w kształcie jajka, kubek z logo albo długopis? Pamiętaj, że to nie musi tak wyglądać. Wszystko jest kwestią kreatywności. Upominki od Zajączka mogą być naprawdę interesujące, ekologiczne i cieszyć obdarowanego. Nieszablonowy upominek ne pewno zwróci uwagę obdarowanego i sprawi, że zostaniesz pozytywnie zapamiętany.

 

Zestaw do uprawy rzeżuchy może być upominkiem dla dzieci podczas najróżniejszych akcji reklamowych, sprawdzi się jako gadżet dla pracowników lub klientów lub element większego podarunku dla kontrahentów. Ten ekoupominek daje naprawdę dużo możliwości.

 

POTRZEBNY CIEKAWY UPOMINEK?

Rzeżucha to roślina wyjątkowo korzająca się z Wielkanocą oraz wiosną. Przede wszystkim może być dekoracją świątecznego stołu, a ponadto jest pyszna i bardzo zdrowa. Zestaw do uprawy rzeżuchy to drobny upominek idealnie pasujący na tę okazję, ponieważ można go dowolnie personalizować dzięki etykiecie. Jest to niebanalny gadżet, idealny na zbliżające się Święta. Poza tym w dobie coraz większej świadomości społecznej i rosnącej troski o środowisko warto stawiać na ekoupominki.

 

SZCZEGÓŁY

Jeśli szukasz niestandardowego pomysłu na ekologiczny upominek dla swoich kontrahentów, to rzeżucha reklamowa będzie strzałem w dziesiątkę. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej.

 

Formy logowania:

  • obwoluta z dowolną grafiką full color (CMYK) po jednej stronie obwoluty (po drugiej stronie instrukcja),
  • logo na doniczce w formie nadruku (1 kolor) bądź naklejka z grafiką full color.

Elementy zestawu:

  • podłoże,
  • rzeżucha (nasiona),
  • obwoluta z indywidualną grafiką,
  • doniczka – do wyboru 12 kolorów, wysokość 80 mm, średnica w szerszym miejscy 60 mm, w wężym miejscu ok. 42 mm.