Zestaw wielkanocny z kwiatami

Wielkanoc

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas. Wyczekujemy ich, przygotowujemy się do ich nadejścia. Aby dodatkowo podkreślić ten szczególny okres w roku, warto przygotować odpowiednie upominki. Większe lub mniejsze prezenty od Zajączka będą przyjemnym elementem podczas rodzinnych spotkań, bez wątpienia ucieszą dzieci, ale nie tylko! Wielkanocne upominki sprawdzą się również w sytuacjach bardziej oficjalnych. Dzięki nim pokażesz, jak ważni są dla Ciebie Twoi pracownicy albo kontrahenci. Jest to inwestycja w Wasze relacje, ale także po prostu miły gest.

 

Wielkanocne upominki dla partnerów bizesowych wydają Ci się nudne? Zawsze jest to zwyczajne wino, czekoladowa figurka zająca lub czekoladki w kształcie jajka, kubek z logo albo długopis? Pamiętaj, że to nie musi tak wyglądać. Wszystko jest kwestią kreatywności. Upominki od Zajączka mogą być naprawdę interesujące, ekologiczne i cieszyć obdarowanego. Nieszablonowy upominek ne pewno zwróci uwagę obdarowanego i sprawi, że zostaniesz pozytywnie zapamiętany.

 

POTRZEBNY CIEKAWY UPOMINEK?

 

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, stworzyliśmy wyjątkowy zestaw wielkanocny z wiosennymi kwiatami. Jest to eleganckie pudełko, które kryje w swoim wnętrzu pyszne czekoladowe jajka oraz wiosenne kwiaty w doniczce. Wszystkie elementy zestawu mogą być personalizowane tak, aby jak najlepiej sprostać Twoim wymaganiom.

 

Nasz wielkanocny zestaw z wiosennymi kwiatami jest wyjątkowy. Nie jest to zwykły gadżet, ale ekologiczny prezent. Żywe rośliny (kwiaty) będą piękną dekoracją przez długi czas. Chcieliśmy, aby zestaw był możliwie jak najbardziej przydatny, ale jednocześnie, by sprawiał mnóstwo radości obdarowanemu. Dlatego zamiast powielanych, nieprzydatnych drobiazgów, jest pełen pyszności. W dobie coraz większej świadomości społecznej i rosnącej troski o środowisko warto stawiać na ekoupominki.

 

SZCZEGÓŁY

 

Zestaw zawiera:

– pudełko kaszerowane z grawerowanym logo,

– kwiaty wielkanocne w doniczce owiniętej jutą (do wyboru szafirki, hiacynty, narcyzy, krokusy),

– wstążka jednobarwna bądź wstążka z logo (wstążka z logo: minimalna liczba 200 szt. zestawów),

– bilecik z logo,

– opakowanie 40 szt. mini jajeczek czekoladowych; opakowanie z indywidualną grafiką.