O firmie

Jesteśmy firmą do ekologicznych zadań specjalnych. Eko gadżety tworzymy od ręki, rośliny reklamowe musimy wyhodować 🙂

Jeśli szukasz ekologicznych upominków, chcesz zaskoczyć niebanalnymi gadżetami lub potrzebujesz roślin z logo, to dobrze trafiłeś. Zrealizujemy wszystkie Twoje pomysły (również te, o których usłyszałeś, że są niemożliwe do zrobienia). A może potrzebujesz pomocy? Zaproponujemy coś idealnego dla Ciebie.

Mamy do zaoferowania najróżniejsze rośliny reklamowe, zestawy do uprawy ziół, warzyw oraz kwiatów. Każdy eko upominek pięknie dla Ciebie zapakujemy (na przykład w pudełko, skrzynkę, folię). Nasze eko gadżety możesz dowolnie personalizować. Jest tyle możliwości, że trudno wszystko opisać w jednym miejscu. Musisz po prostu sam się przekonać.

 

rośliny w tunelu

 

 

Skąd się biorą nasze pomysły? Z doświadczenia. Mamy za sobą niemal 20 lat doświadczenia w branży ogrodniczej i ponad 10-letni staż w branży reklamowej. Ponieważ praca jest naszą pasją, to do każdej realizacji podchodzimy kreatywnie. Jesteśmy dalecy od rutyny i monotonii! Proponujemy oryginalne gadżety, zamiast oklepanych i niepotrzebnych drobiazgów.

Większość roślin uprawiamy sami, dlatego znamy się na tym, jak mało kto. Doradzimy i wymyślimy takie eko upominki, które będą doskonałym prezentem na każdą okazję (na przykład na Boże Narodzenie, Wielkanoc, walentynki, dzień dziecka, na rodzinny piknik, do nowo aranżowanego biura).

Co nas ogranicza? Tylko wyobraźnia!