Rzeżucha w celofanowej torebce

Pakiety z nasionami / Wielkanoc

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas. Wyczekujemy ich, przygotowujemy się do ich nadejścia. Aby dodatkowo podkreślić ten szczególny okres w roku, warto przygotować odpowiednie upominki. Większe lub mniejsze (na przykład rzeżucha!) prezenty od Zajączka będą przyjemnym elementem podczas rodzinnych spotkań, bez wątpienia ucieszą dzieci, ale nie tylko! Wielkanocne upominki sprawdzą się również w sytuacjach bardziej oficjalnych. Dzięki nim pokażesz, jak ważni są dla Ciebie Twoi pracownicy albo kontrahenci. Jest to inwestycja w Wasze relacje, ale także po prostu miły gest.

 

Wielkanocne upominki wydają Ci się nudne? Dzieje się tak, ponieważ w standardowym zestawie niemal zawsze jest czekoladowa figurka zająca lub czekoladki w kształcie jajka, kubek z logo albo długopis? Pamiętaj, że to nie musi tak wyglądać. Wszystko jest kwestią kreatywności. Upominki od Zajączka mogą być naprawdę interesujące, ekologiczne i cieszyć obdarowanego. Nieszablonowy upominek ne pewno zwróci uwagę obdarowanego i sprawi, że zostaniesz pozytywnie zapamiętany.

 

Rzeżucha w celofanowej torebce może być upominkiem dla dzieci podczas najróżniejszych akcji reklamowych, sprawdzi się jako gadżet dla pracowników lub klientów lub element większego podarunku dla kontrahentów. Ten ekoupominek daje naprawdę dużo możliwości.

 

POTRZEBNY CIEKAWY UPOMINEK?

Rzeżucha to roślina wyjątkowo korzająca się z Wielkanocą oraz wiosną. Może być dekoracją świątecznego stołu, a ponadto jest pyszna i bardzo zdrowa. Rzeżucha w celofanowej torebce to drobny upominek, który można dowolnie personalizować dzięki etykiecie. Jest to niebanalny gadżet, idealny na zbliżające się Święta. Poza tym w dobie coraz większej świadomości społecznej i rosnącej troski o środowisko warto stawiać na ekoupominki.

 

SZCZEGÓŁY

Uprawa rzeżuchy jeszcze nigdy nie była taka prosta. Nasionka rzeżuchy zamknięte są szczelnie w celofanowej torebce z etykietą. Jej kształt może być w pełni dowolny, tak samo jak nadrukowane treści.

Elementy zestawu:

  • nasiona rzeżuchy,
  • torebka celofanowa z etykietą.

 

Formy logowania:

  • etykieta z indywidualną grafiką full color.