Długopis reklamowy z nasionami ziół

Pakiety z nasionami

DŁUGOPIS REKLAMOWY

Artykuły piśmiennicze to zdecydowanie najpopularniejsze gadżety reklamowe. Ale nie ma się czemu dziwić, przecież długopisów czy ołówków nigdy nie jest za dużo. Co zrobić jednak, aby Twój gadżet został zapamiętany i wyróżnił się spośród innych?

Podejdź do sprawy ekologicznie! Długopis reklamowy z nasionami ziół to gotowe rozwiązanie. Przygotujemy dla Ciebie papierowe długopisy z Twoim logo, a na korpusie każdego z nich umieścimy saszetkę z nasionami w formie chorągiewki. Po otrzymaniu takiego eko gadżetu, obdarowany będzie mógł używać długopisu zgodnie z przeznaczeniem. Natomiast wysiane nasionka wkrótce wzejdą i będą dekoracją otoczenia lub pyszną, ekologiczną przyprawą do dań.

 

UNIWERSALNY GADŻET

Długopis reklamowy z nasionami ziół możesz rozdawać go swoim kontrahentom. Możesz wykorzystać przy okazji pikniku czy akcji promocyjnej w terenie. Możesz dołączyć jako upominek do swojego produktu. Jest tyle możliwości, że tylko Twoja wyobraźnia narzuca jakieś ograniczenia.

Obdarowany wraca do domu z takim eko upominkiem, długopis służy mu zgodnie z przeznaczeniem, na przykład do notowania przepisów z ziołami w roli głównej. Natomiast nasiona już wkrótce zamienią się w roślinki, które będą ozdobą kuchni oraz aromatycznym dodatkiem do dań i napojów.

SZCZEGÓŁY

Długopis reklamowy z nasionami ziół to idealny gadżet reklamowy. Jest użyteczny w każdym calu – długopisem można zrobić notatki, a zioła wykorzystać w kuchni. Realizujemy zamówienia już od 100 sztuk.

Formy logowania:

  • logo na korpusie długopisu,
  • nadruk lub naklejka z grafiką full color na saszetce z nasionami.

Elementy zestawu:

  • długopis papierowy,
  • saszetka z nasionami (do wyboru).