Kiełkownik reklamowy

Pakiety z nasionami

Jeśli marzysz o kawałku zdrowego ogródka zaaranżowanego w Twoim własnym mieszkaniu, to z pomocą przychodzą kiełkowniki. Zostały one stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy o każdej porze roku chcą korzystać z własnych, ekologicznych zbiorów.

 

CZYM JEST KIEŁKOWNIK REKLAMOWY

Kiełkownik to naczynie, służące do całorocznej uprawy pysznych, zdrowych kiełków. Lecz idealnie sprawdza się też do wysiewania nasion warzyw, sałat, ziół, odmian fasoli, jak również rzeżuchy.

Na wiele rzeczy niestety nie mamy wpływu, ale na szczęście na to, co jemy jak najbardziej tak. Dlatego ważne jest, żeby do codziennej diety włączyć jak najbardziej wartościowe produkty. A są nimi właśnie między innymi poczciwe kiełki. Te małe, niepozorne nasionka posiadają liczne, prozdrowotne właściwości.

Pomysł na jedzenie kiełków przywędrował do nas z Dalekiego Wschodu, jednak dopiero moda na wegetarianizm oraz zdrowe odżywianie sprawiły, że kiełki powróciły do łask i są dodawane niemal do wszystkiego.

 

KIEŁKI NA PREZENT

Dla wszystkich, którzy pragną powiewu świeżości w gadżetach nasza propozycja kiełkowników jest strzałem w dziesiątkę! Prezent, który wręczysz swoim klientom będzie pełnił funkcję nie tylko ozdobną, ale i użyteczną. Podarujesz im coś cenniejszego niż tylko naczynie, podarujesz im zdrowie zamknięte w pięknym opakowaniu.

 

SZCZEGÓŁY

Jeśli chcesz podarować swoim bliskim lub kontrahentom coś nietypowego, a do tego cenisz ich zdrowie, to nasze kiełkowniki idealnie sprawdzą się jako ekologiczny upominek. Aby kiełkownik nabrał wyjątkowego charakteru, na ceramicznym pojemniczku umieścimy dowolne logo. Natomiast opakowanie opatrzymy indywidualną grafiką. Taki spersonalizowany prezent na długo pozostanie w pamięci.

Formy logowania:

  • ceramiczna kiełkownica z logo,
  • opakowanie z logo,

Elementy zestawu:

  • ceramiczna kiełkownika,
  • nasiona (do wyboru: rzodkiewka, brokuł, pszenica, lucerna, gorczyca, rukola, soja, dynia, fasola, jarmuż, por, rzeżucha),
  • tekturowe opakowanie,
  • instrukcja.