Kartka z nasionami na okładce

Pakiety z nasionami

Nie ma takiej możliwości, aby obdarowany zetknął się już z tym wyjątkowym eko upominkiem. Kartka z nasionami w okładce, to nowość, która zaskoczy wszystkich. Umieszczona w ziemi i systematycznie zraszana,  odwdzięczy nam się w niedługim czasie przepięknymi, barwnymi kwiatami. Nie wierzysz? Sam się przekonaj, a później wykorzystaj nasz gadżet jako niebanalny prezent.

PACHNĄCA REKLAMA?

Jeśli potrzebujesz nietypowej formy przekazu. Jeśli planujesz wyjątkową akcję promocyjną, która ma być zapamiętana przez długi czas. Jeśli chcesz przekazać swoim Klientom informację o zbliżającej się promocji, lecz obawiasz się, że zwykła ulotka trafi do śmieci. W tych sytuacjach (i nie tylko!) pomoże Ci nasza kartka z nasionami.

Bez wątpienia zwróci na siebie uwagę i nie zostanie zapomniana, jak tysiące innych, podobnych do siebie ulotek. Zjedna fanów, ceniących sobie ekologiczne rozwiązania, również w promocji. Urzeknie entuzjastów ogrodnictwa.

Kartka z zatopionymi nasionami sprawi, że umieszczona na niej treść zyska nową, żywą, pachnącą formę. A radość jaką przyniesie własnoręcznie wyhodowana roślina, sprawi że treści na niej umieszczone na długo pozostaną w pamięci.

 

JAK POSTĘPOWAĆ Z KARTKĄ?

To nic skomplikowanego. Po otrzymaniu produktu, kartkę znajdującą się w okładce należy umieścić w ziemi lub doniczce z ziemią oraz dokładnie podlać. Później pozostaje już tylko cierpliwie czekać, aż z wykiełkowanych nasion uwięzionych w kartce, wyrosną piękne, pachnące kwiatki. Z taką uprawą poradzą sobie nawet niewprawieni ogrodnicy.

 

SZCZEGÓŁY

Jeżeli chcesz przygotować wyjątkową promocję, chcesz zaskoczyć swoją ulotką i podkreślić, że zależy Ci na ekologii, to kartka z zatopionymi nasionami sprawdzi się idealnie. Treść na której Ci zależy wydrukujemy na okładce, a pachnące rośliny, które z niej wyrosną, będą o niej przypominały przez długi czas.

Formy logowania:

  • tekturowa okładka z nadrukiem full color.

Elementy zestawu:

  • kartka z zatopionymi nasionami,
  • tekturowa okładka.