Zestaw reklamowy wabiący motyle

Pakiety z nasionami

Jeśli marzysz o ogrodzie, w którym będziesz mógł podziwiać kolorowe motyle, najpierw musisz zadbać o rośliny, które swoim zapachem zwabią te piękne owady. Dzięki naszemu zestawowi, będzie to wyjątkowo proste. Chcesz się przekonać?

 

ZESTAW WABIĄCY MOTYLE – ZAPROŚ OWADY DO SWOJEGO OGRODU

Motyle są wabione przez kwiaty o jaskrawych barwach oraz o silnie pachnących kwiatach. Dlatego też w naszym zestawie reklamowym wabiącym motyle znalazła się mieszanka roślin, składająca się z jeżówki purpurowej, lawendy, macierzanki i budlei. Szczególnie ostatnia z nich jest wyjątkowo skutecznym wabikiem motyli. Dzięki swojemu delikatnemu zapachowi, przyciąga całe rzesze kolorowych owadów, stąd też, nie bez kozery, nazywana jest motylim krzewem.

Piękne, kolorowe motylki wyglądają niemalże jak kwiatki unoszące się w powietrzu. Są nie tylko śliczne, ale i bardzo pożyteczne, gdyż podobnie jak pszczoły czy osy zapylają rośliny.

 

ZESTAW REKLAMOWY WABIĄCY MOTYLE

Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wyhodować piękne, kolorowe i pachnące kwiaty wabiące motyle. Nasz zestaw nadaje się nie tylko dla właścicieli ogrodów oraz fanów przyrody. Idealnie sprawdzi się również jako upominek biznesowy. Dzięki naszemu ekologicznemu gadżetowi, Twoja firma zyska w oczach kontrahentów. Dbałość o środowisko to jeden z podstawowych elementów kreowania społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), a nasze eko gadżety idealnie wpisują się w tę strategię.

Zapraszamy do współpracy wszystkich ceniących nie tylko piękny zapach kwiatów, ale również dbających o przyrodę.

 

SZCZEGÓŁY

Co zawiera nasz zestaw? W niepozornej puszce zamknęliśmy coś więcej niż ziemię z nasionami. To tajemniczy ogród, który rozkwitnie feerią barw i zapachów.

 

Formy logowania:

  • indywidualna grafika full color w formie naklejki na puszce,
  • indywidualna grafika full color w formie naklejki na wieczku puszki.

Elementy zestawu:

  • metalowa puszka z indywidualną grafiką full color w formie naklejek,
  • nasiona wabiące motyle,
  • ziemia,
  • instrukcja obsługi.

Ciekawostka

Czy wiesz, że na całym świecie istnieje około 170 tysięcy gatunków motyli. A w samej Polsce mamy ich aż 3156 gatunków.