Wielkanocne rośliny w doniczce

Drzewa i rośliny / Wielkanoc

 

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, ponieważ wyczekujemy ich i przygotowujemy się do ich nadejścia. Aby dodatkowo podkreślić ten szczególny okres w roku, warto także przygotować odpowiednie upominki. Większe lub mniejsze prezenty od Zajączka będą przyjemnym elementem podczas rodzinnych spotkań, więc bez wątpienia ucieszą dzieci, ale nie tylko, bo przecież również dorosłych! Wielkanocne upominki sprawdzą się także w sytuacjach bardziej oficjalnych. Dzięki nim pokażesz, jak ważni są dla Ciebie Twoi pracownicy albo kontrahenci. Zatem, z jednej strony jest to inwestycja w Wasze relacje, ale z drugiej, także po prostu miły gest.

 

Wielkanocne upominki wydają Ci się nudne? Dzieje się tak, ponieważ w standardowym zestawie niemal zawsze jest czekoladowa figurka zająca lub czekoladki w kształcie jajka, kubek z logo albo długopis? Pamiętaj, że to nie musi tak wyglądać. Wszystko jest kwestią kreatywności. Upominki od Zajączka mogą być naprawdę interesujące, ekologiczne i cieszyć obdarowanego. Nieszablonowy upominek ne pewno zwróci uwagę obdarowanego i sprawi, że zostaniesz pozytywnie zapamiętany.

 

Wielkanocne rośliny w doniczce mogą być upominkiem dla dzieci podczas najróżniejszych akcji reklamowych, sprawdzą się jako gadżet dla pracowników lub klientów, element większego podarunku dla kontrahentów albo dekoracja Twojej firmy, hotelu czy restauracji. Ten ekoupominek daje naprawdę dużo możliwości, ponieważ w łatwy sposób można go dopasować do okoliczności.

 

POTRZEBNY CIEKAWY UPOMINEK?

Wiosenne rośliny doniczkowe to świetna propozycja na wielkanocny upominek, bo jest wdzięczny, kolorowy i sprawia niezwykle dużo radości.. Ten wdzięczny upominek idealnie sprawdzi się jako prezent dla kontrahentów. Ponadto możesz wykorzystać go również jako wiosenny element dekoracyjny swojego biura, ponieważ łatwo go spersonalizować. Co więcej pamiętaj, że w otoczeniu kwiatów pracuje się zdecydowanie przyjemniej!

 

SZCZEGÓŁY

Przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie kwiaty, jakich potrzebujesz.  Możesz je personalizować i dostosowywać do swoich potrzeb.

Formy logowania:

  • nadruk na doniczce lub naklejka full color,
  • tekturowa etykieta z dowolną grafiką.

Elementy zestawu:

  • doniczka o średnicy 8,5-9 cm,
  • osłonka na doniczkę –  dostępna w 10 kolorach,
  • rośliny (hiacynty, szafirki, krokusy, narcyzy, bukszpan),
  • instrukcja.