Ficus bonsai w jucie

Drzewa i rośliny

Ficus bonsai to ciekawa forma reklamy przygotowana specjalnie dla wymagających odbiorców. Nie ma dwóch identycznych roślin, dlatego możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie ficus bonsai jest jedyny w swoim rodzaju. A co dopiero, gdy zaczniesz modelować go niczym prawdziwe bonsai?! Ficus jest niezwykle dekoracyjną rośliną, a przy tym mniej wymagającą niż drzewko bonsai. Ten eko upominek zachwyci nie tylko miłośników sztuki Dalekiego Wschodu, lecz wszystkich amatorów zieleni.

Ten niebanalny ficus dopiero zyskuje popularność, chociaż nie mamy wątpliwości, że w niedalekiej perspektywie stanie się celebrytą wśród roślin. Dlatego już teraz możesz zaskoczyć wszystkich, używając go jako gadżetu reklamowego. W dobie mody na ochronę środowiska, taki ekologiczny upominek bez wątpienia zadziała na korzyść Twojego biznesowego wizerunku.

 

FICUS Z TWOJĄ GRAFIKĄ

Twój ficus bonsai będzie się pięknie prezentował w doniczce owiniętej jutą i przewiązanej sznurkiem lub wstążką z logo. Do tego możesz dodać bilecik w indywidualnym kształcie z dowolną grafiką full color. Tak przygotowany gadżet reklamowy będzie wspaniałym prezentem dla kontrahentów albo elementem wystroju biura.

 

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

  • bilecik lub pik w indywidualnym kształcie z grafiką full color,
  • wstążka z logo.

Elementy zestawu:

  • ficus bonasi w doniczce owiniejętej jutą,
  • bilecik z logo,
  • sznurek lub wstążka,
  • instrukcja obsługi.

 

Na życzenie Klienta istnieje możliwość pakowania jednostkowego lub zbiorczego.