Kalanchoe w tubie

Drzewa i rośliny

Kalanchoe brzmi egzotycznie, lecz jest dość popularną rośliną doniczkową. Posiada bardzo dekoracyjne kwiatki, które występuje w wielu barwach. Dzięki temu łatwo można dopasować roślinę do swoich potrzeb. Kwitnie zimą, więc ozdobi i rozweseli nawet najsmutniejszy parapet.

Ponieważ nie jest wymagająca, idealnie nadaje się na prezent, bez względu na to, czy chcemy podarować ją babci z okazji jej święta, czy szukamy ekologicznego upominku dla kontrahenta. W obu przypadkach świetnie się sprawdzi. Obdarowany bez wątpienia doceni taki niebanalny prezent. Szczególnie, że możemy przygotować dla Ciebie roślinkę, zamkniętą w transparentnym pudełku ze wstążką. Na etykiecie możesz umieścić dowolny napis – życzenia, pozdrowienia lub cokolwiek innego. Mało kto oprze się urokowi takiego spersonalizowanego gadżetu.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ KALANCHOE?

W okresie zimowym roślinę należy ustawić na parapecie południowego okna, ponieważ potrzebuje dużo światła. Z kolei w okresie letnim należy ją chronić przed bezpośrednim wystawieniem na promienie słoneczne.

Latem optymalną temperaturą dla kalanchoe jest 26-27 stopni Celsjusza, w zimie postawiona z daleka od grzejników najlepiej radzi sobie w temperaturze 12-16 stopni Celsjusza.

Podobnie jak inne sukulenty jest to roślina mało wymagająca i łatwa w uprawie. Niemal każdy sobie z nią poradzi. Dzięki małym wymaganiom, kwiatki mogą długo cieszyć swojego właściciela.

 

KALANCHOE – REKLAMOWA ROŚLINA DONICZKOWA

Ta sympatyczna, łatwa w uprawie roślina ma bardzo dekoracyjne kwiaty. Dzięki temu, że występuje w wielu kolorach, bardzo łatwo dopasować ją do swoich potrzeb, na przykład kolor kwiatów można dobrać do logotypu, którym będzie obrendowana. Taki eko gadżet bez wątpienia będzie zapamiętany na długo.

 

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

  • opakowanie z logo w formie nadruku lub naklejki,
  • wstążka z logo,
  • doniczka z bezpośrednim nadrukiem bądź naklejka z grafiką full color,
  • pik z indywidualną grafiką full color.

Elementy zestawu:

  • roślina w doniczce,
  • transparentne opakowanie,
  • wstążka,
  • instrukcja.