Ficus bonsai w celofanie

Drzewa i rośliny

 

Ficus bonsai to ciekawa forma reklamy przygotowana specjalnie dla wymagających odbiorców. Nie ma dwóch identycznych roślin, dlatego możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie ficus bonsai jest jedyny w swoim rodzaju. A co dopiero, gdy zaczniesz modelować go niczym prawdziwe bonsai?! Ficus jest niezwykle dekoracyjną rośliną, a przy tym mniej wymagającą niż drzewko bonsai. Ten eko upominek zachwyci nie tylko miłośników sztuki Dalekiego Wschodu, lecz wszystkich amatorów zieleni.

Ten niebanalny ficus dopiero zyskuje popularność, chociaż nie mamy wątpliwości, że w niedalekiej perspektywie stanie się celebrytą wśród roślin. Dlatego już teraz możesz zaskoczyć wszystkich, używając go jako gadżetu reklamowego. W dobie mody na ochronę środowiska, taki ekologiczny upominek bez wątpienia zadziała na korzyść Twojego biznesowego wizerunku.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ FICUSA?

Jeśli zależy Ci, aby ficus długo cieszył Twoje oko, musisz mu zapewnić jasne, ale osłonięte przed bezpośrednim nasłonecznieniem stanowisko oraz temperaturę pokojową. W okresie letnim można roślinkę wystawić na zewnątrz, na balkon lub taras. Jednak tuż przed nadejściem chłodów należy ją koniecznie zabrać do domu, gdyż nie toleruje zimna.

Roślinę należy systematycznie, ale umiarkowanie podlewać, ponieważ źle znosi zbyt suche oraz zbyt mokre podłoże.

 

FICUS Z TWOJĄ GRAFIKĄ

Twój ficus bonsai będzie się pięknie prezentował w doniczce owiniętej celofanem i  przewiązanej sznurkiem lub wstążką z logo. Do tego możesz dodać bilecik w indywidualnym kształcie z dowolną grafiką full color. Tak przygotowany gadżet reklamowy będzie wspaniałym prezentem dla kontrahentów albo elementem wystroju biura.

W opcji Premium, roślinę możemy zamknąć w eleganckim pudełku z mikrofali, które będzie dodatkową powierzchnią logowania.

 

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

  • doniczka z logo,
  • bilecik lub pik w indywidualnym kształcie z grafiką full color,
  • opcjonalnie pudełko z mikrofali.

Elementy zestawu:

  • roślina w doniczce,
  • bilecik z logo,
  • folia celofanowa,
  • sznurek lub wstążka,
  • instrukcja obsługi,
  • opcjonalnie pudełko z mikrofali.

 

Na życzenie Klienta istnieje możliwość pakowania jednostkowego lub zbiorczego.