Kaktusy reklamowe

Drzewa i rośliny

Czy podobnie jak my jesteś fanem kaktusów ? Cenisz je z powodu ich różnorodności czy może są to jedyne rośliny, których nie udało Ci się jeszcze zasuszyć? Ich rozmaite kształty oraz ogromna liczba gatunków czyni je idealnymi roślinami do domu. Kaktusy są powszechnie uznawane za rośliny mało wymagające i proste w uprawie, i jest w tym wiele prawdy. Jednak, aby przez długi czas napawać się ich widokiem należy zapewnić im przynajmniej minimalne warunki do życia.

 

FENOMENALNE KAKTUSY REKLAMOWE

Jeśli należysz do grupy osób, które wiecznie zapominają o podlewaniu kwiatów w mieszkaniu, to właśnie znalazłeś dla siebie idealną roślinę. Jeżeli zaś zależy Ci na tym, by obdarowany długo cieszył się z upominku od Ciebie, a masz podejrzenie, że należy do osób zapracowanych (i sprawia wrażenie, że mógłby zapominać o dbaniu o rośliny), to nie ma lepszej opcji niż podarowanie mu zestawu kaktusów.

Pięknie zapakujemy zestaw trzech mini kaktusów, Ty podarujesz je ważnej dla Ciebie osobie, a one będą sprawiały radość swojemu nowemu właścicielowi, nawet jeśli jest on zapominalski lub wyjątkowo zabiegany.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ?

Ponieważ kaktusy uwielbiają słońce, należy je hodować w miejscach najbardziej nasłonecznionych – na przykład na południowym parapecie. Należy podlewać je bardzo ostrożnie, najwięcej w okresie intensywnego wzrostu (wiosną), z kolei jesienią ograniczyć ich podlewanie, aby w okresie zimowym zaprzestać go całkowicie.

 

SZCZEGÓŁY

Zestaw składa się z trzech mini kaktusów w doniczkach, zamkniętych w transparentnym opakowaniu, które zostanie opatrzone logiem w formie nadruku albo naklejki. Na życzenie Klienta możemy wykonać również opakowanie na jeden lub dwa kaktusy. Jednostkowego kaktusa możemy zapakować w transparentną tubę. Wyróżnikiem naszych kaktusów są kolorowe kolce (do wyboru czerwone, różowe, żółte, fioletowe).

Formy logowania:

  • nadruk lub naklejka na transparentnym opakowaniu,
  • logo na doniczce.

Elementy zestawu:

  • trzy miniaturowe kaktusy w doniczkach (dostępne kolory doniczek: czerwony, pomarańczowy, zielony, szary, amarantowy, fioletowy, biały, ecru, czarny),
  • transparentne opakowanie.