Papryka ozdobna reklamowa

Drzewa i rośliny

Papryka ozdobna to pikantny prezent, który możesz podarować ukochanej osobie na przykład z okazji Walentynek. Albo może to być interesująca ozdoba kojarząca się z ostrym jedzeniem, ogniem oraz miłością. Ale jest to również roślina, która świetnie sprawdzi się jako niezobowiązujący i niebanalny upominek w stylu eko.

Ta egzotyczna roślina może stać się ciekawą ozdobą każdej kuchni, ale równie dobrze możesz zastąpić nią typowe, domowe roślinki, chociażby w salonie czy sypialni. Nie mniej jednak, możesz wykorzystać ją też w przestrzeni biurowej, którą na pewno podkręci i uczyni mniej banalną. Poprzez szerokie spektrum dostępnych kolorów dopasuje się do niejednego wnętrza, które rozgrzeje swoim pikantnym charakterem. Zaszalej i nie bój się zaryzykować. Eko upominki wspierają kreatywne podejście do przestrzeni.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ ROŚLINĘ?

Papryka ozdobna kwitnie i owocuje nawet przez kilka miesięcy. Jeśli chcesz, żeby jak najdłużej cieszyła Twoje oko, musisz o nią odpowiednio zadbać.

Roślinę należy ustawić w jasnym, słonecznym oraz przewiewnym miejscu. Uwielbia słońce, dlatego bardzo ważne jest, aby codziennie była wystawiona w miejscu z dość intensywnym nasłonecznieniem. W okresie zimowym temperatura nie powinna być niższa niż 14 stopni Celsjusza ani wyższa niż 20 stopni Celsjusza. W okresie letnim może być uprawiana na zewnątrz.

Roślinę należy podlewać systematycznie – ziemia powinna być stale wilgotna, ale nie mokra.

 

OZDOBNA PAPRYKA REKLAMOWA Z TWOJĄ GRAFIKĄ

Przygotowana przez nas papryka w doniczce, owiniętej naturalną jutą i przewiązana sznurkiem bez wątpienia zachwyci każdego amatora dobrej kuchni oraz ekologicznych upominków. Do tego zestawu możesz dodać etykietę z dowolną grafiką. Całość zapakujemy w pudełko z mikrofali, na którym można wykonać grawer. Opakowanie podkreśla naturalny charakter upominku i eksponuje jego piękno.

 

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

  • bilecik lub pik w indywidualnym kształcie z grafiką full color,
  • pudełko z mikrofali z możliwym grawerem.

Elementy zestawu:

  • roślina w doniczce owiniętej jutą i przewiązana sznurkiem bądź osłonka na doniczkę z logo nadrukowanym bezpośrednio na doniczce lub naklejka z grafiką full color,
  • bilecik lub pik  z logo z indywidualną grafiką full color
  • instrukcja.