Zestaw do uprawy słonecznika

Zestawy eko do własnej uprawy

 

POTRZEBNY CIEKAWY UPOMINEK?

Szukasz słonecznego upominku? Chcesz podarować komuś odrobinę słońca? Nie ma bardziej słonecznego gadżetu niż słonecznik. Ten ekologiczny gadżet sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Słonecznik do własnej uprawy można wykorzystać jako gadżet reklamowy do wszelkich akcji promocyjnych kojarzących się z latem, wakacjami oraz słońcem. Doskonale sprawdzi się jako upominek rozdawany na plaży lub na piknikach. Świetnie nadaje się do transportu, więc jeżeli prowadzisz sklep wysyłkowy i chcesz podarować trochę słońca swoim klientom, to słonecznik do własnej uprawy na pewno się sprawdzi. A może prezent dla klientów salonów kosmetycznych albo jako przypomnienie o tym, że na słońce niezbędny jest krem z filtrem? Słonecznik do własnej uprawy daje mnóstwo możliwości.

SZCZEGÓŁY

Jeśli szukasz niestandardowego pomysłu na ekologiczny upominek dla swoich kontrahentów, klientów, dla dzieci, dla dorosłych, to słonecznik do własnej uprawy będzie strzałem w dziesiątkę. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej.

Minimalna ilość: 50 sztuk.

 

Formy logowania:

  • obwoluta z dowolną grafiką full color (CMYK) po jednej stronie obwoluty (po drugiej stronie instrukcja),
  • znakowanie na doniczce w formie nadruku (1 kolor) bądź naklejka z grafiką full color.

Elementy zestawu:

  • podłoże,
  • nasiona słonecznika,
  • opakowanie z indywidualną grafiką,
  • doniczka – do wyboru 12 kolorów, wysokość 80 mm, średnica w szerszym miejscy 60 mm, w wężym miejscu ok. 42 mm.