Szafirki w skrzynce

Drzewa i rośliny

Jeśli podobnie jak my, nie wyobrażasz sobie wiosny bez pięknie ubarwionych ogrodów. Jeśli marzysz o ślicznym zapachu w każdym zakątku Twojego domu. Jeśli własna uprawa sprawia Ci satysfakcję, to koniecznie musisz mieć nasze szafirki w skrzynce. Te kwiaty uwodzą swoim wyglądem i zapachem wielu z nas.

Szafirki w drewnianej skrzynce to kwiatki, bez których trudno wyobrazić sobie wiosnę. Bez nich nie obejdzie się żaden wiosenny bukiet czy parapet.

 

DLA KOGO?

Szafirki  na pewno ucieszą wszystkich entuzjastów ogrodnictwa, wszystkich kochających wiosnę i wiosenne kompozycje kwiatowe. Możesz kupić je dla siebie i stworzyć wyjątkowy klimat na własnych parapetach, możesz obdarować nimi mamę czy dziadka, jeśli są zapalonymi działkowiczami.

Nasze kwiatki opakowane są w wyjątkowy sposób, który daje możliwość dowolnej personalizacji. Możesz to wykorzystać i użyć naszej wiosennej rośliny jako niepowtarzalnego i ekologicznego gadżetu dla swoich kontrahentów. A może podarujesz je pracownikom, którzy przy odrobinie dobrej woli wyhodują śliczne rośliny, a Wasze biuro zyska wiosenny sznyt? Pomyśl o wspaniałym zapachu, który może unosić się w Waszym miejscu pracy.

Szafirki nie są wymagającymi roślinami. Potrzebują tylko regularnego podlewania. A z tym poradzą sobie nawet najwięksi ogrodowi dyletanci.

Jeśli chciałbyś mieć kawałeczek wiosny, ale trudno Ci się zdecydować, to w naszej ofercie znajdziesz piękne, gotowe kompozycje wielkanocnych roślin – hiacynty, krokusy, narcyzy oraz szafirki właśnie. Przygotowaliśmy je specjalnie dla tych, którzy nie zdążyli posadzić jesienią własnych cebulek. Sprawdź sam, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dzięki spersonalizowanemu opakowaniu, wiosenne kwiaty będą niepowtarzalnym upominkiem. Teraz wszystko w Twoich rękach i Twojej głowie.

 

SZCZEGÓŁY

Nasze szafirki  umieszczone są w drewnianej skrzynce. Dzięki bileciku na piku, na której możemy wydrukować dowolną grafikę, roślina może się wyróżnić. Jeśli całość zapakujemy w tekturowe pudełko, które również opatrzymy logotypem, to otrzymasz prezent idealny. Całość zestawu sprawi bowiem, że będzie to niebanalna ozdoba na biurko lub wyjątkowy, ekologiczny upominek.

 

Formy logowania:

  • indywidualna grafika bileciku,
  • grafika full color na tekturowym opakowaniu.

Elementy zestawu:

  • szafirki w drewnianej skrzynce,
  • bilecik z dowolną grafiką,
  • tekturowe opakowanie,
  • pik wbity w ziemię,
  • instrukcja.