Ulotka reklamowa z nasionami ziół

Pakiety z nasionami

Ulotka reklamowa to doskonały materiał promocyjny, ponieważ w prosty oraz atrkacyjny wizualnie sposób możesz przekazać najważniejsze informacje. Twoja nie musi być nudna. Wystarczy, że wzbogacisz ją o saszetkę z nasionami ziół i już zwykły druk nabierze niezwykłego wymiaru.

 

DLA KOGO?

Absolutnie dla każdego, komu chcesz przekazać swoją informację. Twoi klienci będą zaskoczeni, jeżeli w środku ulotki znajdą jeszcze nasiona ziół. Taki ekologiczny upominek będzie doskonały na rodzinne eventy, wydarzenia związane z grillowaniem, piknikami, jedzeniem. Pamiętaj, że na druku możesz umieścić przepis na danie z użyciem ziół, które dołączasz. Pomysłów na wykorzystanie ulotki z nasionami jest mnóstwo, ponieważ to bardzo uniwersalny gadżet.

SZCZEGÓŁY

Ulotka reklamowa z wklejoną saszetką z nasionami ziół to eko upominek, który pozwoli Ci się wyróżnić. Przygotujemy kartki z dowolną grafiką, a do saszetek spakujemy wybrane przez Ciebie nasiona. Do takiego spersonalizowanego upominku możesz zamówić również koperty lub inne niezbędne akcesoria.

Formy logowania:

  • dowolna grafika na ulotce reklamowej.

Elementy zestawu:

  • ulotka reklamowa,
  • saszetka z nasionami (do wyboru),
  • opcjonalna koperta, celofanowa torebka.