Taśma z nasionami ziół lub warzyw

Pakiety z nasionami

Szukasz podarunku dla perfekcjonisty? Mamy coś idealnego. Taśma z zatopionymi nasionami ziół lub warzyw będzie upominkiem doskonałym. Wyobraź sobie radość perfekcjonisty, którego ogrodowe rośliny wyrastają w idealnych odstępach. Prawda, że sprytne?

Ale i mistrzowie chaosu pokochają ten gadżet. Może chciałbyś obdarować kogoś, kto kocha przyrodę i rośliny, lecz sianie i rozsadzanie roślin to dla jego chaotycznej natury, wyzwanie nie do przeskoczenia. I w takim wypadku taśma z zatopionymi nasionami będzie wybawieniem.

Lecz istnieje też inna możliwość. Być może potrzebujesz prezentu dla osoby, która marzy o ogrodzie, ale jest w wiecznym niedoczasie. Nie dla niej długie wysiewy, odmierzanie grządek oraz flancowanie roślin. A zatem rozwija taśmę, przysypuje ziemią, podlewa i… już! Ogród założony i rośnie.

Jak widzisz, taśma z zatopionymi nasionami roślin ziół lub warzyw to ekologiczny gadżet, który będzie doskonały dla każdego. I wytrawnego, lecz zapracowanego ogrodnika, i ogrodowego dyletanta, który jednak kocha przyrodę.

Nawet jeżeli nie do końca znasz naturę osoby obdarowanej (ponieważ to na przykład kontrahent), to możesz być pewien, że ten eko upominek będzie trafionym prezentem. Przygotowany zgodnie z Twoimi wytycznymi, na pewno na długo zapadnie w pamięć – nie krócej niż na jeden sezon.

 

SZCZEGÓŁY

Taśma z nasionami to absolutna nowość i hit tego sezonu. Zaskoczy każdego, kto otrzyma ten wyjątkowy eko gadżet. Spersonalizowany i przygotowany zgodnie z konkretnymi wytycznymi, sprawi, że będzie to upominek niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Formy logowania:

  • dowolna grafika w formie naklejki lub etykiety na blistrze.

Elementy zestawu:

  • taśma z zatopionymi roślinami ziół lub warzyw (do wyboru),
  • transparentny blister z etykietą.