Sukulent na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Czy podobnie jak my jesteś fanem sukulentów ? Cenisz je z powodu ich różnorodności czy może są to jedyne rośliny, których nie udało Ci się jeszcze zasuszyć? Ich rozmaite kształty oraz ogromna liczba gatunków czyni je idealnymi roślinami do domu. Sukulenty są powszechnie uznawane za rośliny mało wymagające i proste w uprawie, i jest w tym wiele prawdy. Jednak, aby przez długi czas napawać się ich widokiem należy zapewnić im przynajmniej minimalne warunki do życia.

Jeśli należysz do grupy osób, które wiecznie zapominają o podlewaniu kwiatów w mieszkaniu, to właśnie znalazłeś dla siebie idealną roślinę. Jeżeli zaś zależy Ci na tym, by obdarowany długo cieszył się z upominku od Ciebie, a masz podejrzenie, że należy do osób zapracowanych (i sprawia wrażenie, że mógłby zapominać o dbaniu o rośliny), to nie ma lepszej opcji niż podarowanie mu rośliny z gatunku sukulentów.

Pięknie go dla Ciebie zapakujemy, Ty podarujesz go ważnej dla Ciebie osobie, a on będzie sprawiał radość swojemu nowemu właścicielowi, nawet jeśli jest on zapominalski lub wyjątkowo zabiegany.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ?

Sukulenty są stosunkowo łatwe w uprawie i bardzo tolerancyjne na wszelkie zaniedbania. Ponieważ nie wymagają ciągłej opieki, są to rośliny idealne dla osób, które zapominają o systematycznym nawadnianiu. W swoich organach są w stanie skumulować wodę nawet na dłuższy czas.

 

SZCZEGÓŁY

Zestaw składa się z sukulenta w doniczce lub bombce (w specjalnej wersji bożonarodzeniowej), zamkniętego w tekturowym opakowaniu, które zostanie opatrzone indywidualną grafiką według Twojego projektu.

Formy logowania:

  • nadruk full color na tekturowym opakowaniu,
  • logo na doniczce.

Elementy zestawu:

  • sukulent w doniczce lub bombce (do wyboru ponad 20 rodzajów roślin),
  • tekturowe opakowanie,
  • tuba transparentna.