Zestaw bożonarodzeniowy z owocami

Boże Narodzenie

 

Święta Bożego Narodzenia to specjalny czas, który chcemy spędzić z najbliższymi. Celebrujemy go, strojąc siebie, nasze domy, przygotowując specjalne potrawy i ubierając świąteczne drzewko. Ale magią świąt dzielimy się wtedy również z ludźmi, którzy są dla nas w jakiś sposób ważni. Obdarowujemy świątecznymi upominkami m.in. współpracowników i kontrahentów.

Ponieważ idealne święta wymagają nieco zachodu i zaangażowania, wiec pewnie masz sporo na głowie. Dlatego postanowiliśmy nieco ułatwić sprawę. Przygotowaliśmy specjalne świąteczne zestawy upominków. Z jednej strony będą one bardzo miłym gestem, świadczącym o tym, że pamiętasz o swoich współpracownikach. A z drugiej, nie wprawią w zakłopotanie nikogo, zbyt osobistą zawartością. Do tego są naturalne, ekologiczne, pyszne i pachnące świętami!

Chcesz się dowiedzieć, co jest w środku? Zestaw składa się z niewielkiego cyprysika, który może być namiastką świątecznego drzewka. Jego ogromną zaletą jest to, że nie jest wymagającą rośliną. Może stać w biurze, domu lub na zewnątrz – w ogródku albo na tarasie. Aby podkreślić ekologiczny charakter upominku, drzewko jest owinięte naturalną jutą i przewiązane śliczną wstążką. Ponadto w świątecznym pudełku zapakowana słodka niespodzianka, czyli czekoladowa choinka, a także owoce w syropie. Ten słodki zestaw ucieszy wszystkich łasuchów, a mnóstwo możliwości do wyboru gwarantuje, że każdy wybierze coś dla siebie.

Nie jest to zwykła choinka reklamowa, ale przemyślany i spójny prezent. Ten rewelacyjny, świąteczny ekoupominek sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

  • grawerowane logo na pudełku,
  • wstążka,
  • bilecik z dowolną grafiką.

 

Elementy zestawu:

  • pudełko kaszerowane z grawerowanym logo,
  • cyprysik (wysokość około 25-30 cm) w doniczce owiniętej jutą,
  • wstążka jednobarwna bądź wstążka z logo (wstążka z logo od 200 sztuk zestawów),
  • bilecik z logo,
  • owoce w syropie 230 g (do wyboru cytrynki z rumem, pomarańcze w syropie, cytrynki z imbirem, cytrynki z kwiatem z czarnego bzu, cytrynki z miodem, cytrynki z żurawiną),
  • choinka czekoladowa 65 g (do wyboru Choinka z CIEMNEJ czekolady z jabłkiem i cynamonem 65 g,  Choinka z CIEMNEJ czekolady z aronią, żurawiną i imbirem 65g, Choinka z MLECZNEJ czekolady z malinami, z zielonym pieprzem i cytryną 65g , Choinka z MLECZNEJ czekolady z malinami i jagodami 65g, Choinka z MLECZNEJ czekolady z wiśnią, jabłkiem i kardamonem 65g, Choinka z BIAŁEJ czekolady z borówką i żurawiną 65g, Choinka z BIAŁEJ czekolady z żurawiną i pistacją 65g).