Zestaw bożonarodzeniowy z herbatą

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to specjalny czas, który chcemy spędzić z najbliższymi. Celebrujemy go, strojąc siebie, nasze domy, przygotowując specjalne potrawy i ubierając świąteczne drzewko. Ale magią świąt dzielimy się wtedy również z ludźmi, którzy są dla nas w jakiś sposób ważni. Obdarowujemy świątecznymi upominkami m.in. współpracowników i kontrahentów.

Ponieważ idealne święta wymagają nieco zachodu i zaangażowania, wiec pewnie masz sporo na głowie. Dlatego postanowiliśmy nieco ułatwić sprawę. Przygotowaliśmy specjalne świąteczne zestawy upominków. Z jednej strony będą one bardzo miłym gestem, świadczącym o tym, że pamiętasz o swoich współpracownikach. A z drugiej, nie wprawią w zakłopotanie nikogo, zbyt osobistą zawartością. Do tego są naturalne, ekologiczne, pyszne i pachnące świętami!

Chcesz się dowiedzieć, co jest w środku? Zestaw składa się z niewielkiego cyprysika, który może być namiastką świątecznego drzewka. Jego ogromną zaletą jest to, że nie jest wymagającą rośliną. Może stać w biurze, domu lub na zewnątrz – w ogródku albo na tarasie. Aby podkreślić ekologiczny charakter upominku, drzewko jest owinięte naturalną jutą i przewiązane śliczną wstążką. Ponadto w świątecznym pudełku znajduje się rozgrzewająca, pyszna herbatka, która swoim aromatem przywodzi na myśl najpiękniejsze bożonarodzeniowe wspomnienia oraz świąteczna czekolada, pyszna i w wielu smakach do wyboru. Ten zestaw to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent dla marznących zimą łasuchów, którzy kochają Boże Narodzenie.

Nie jest to zwykła choinka reklamowa, ale przemyślany i spójny prezent. Ten rewelacyjny, świąteczny ekoupominek sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

  • grawerowane logo na pudełku,
  • wstążka,
  • bilecik z dowolną grafiką,
  • grafika na etykiecie herbaty.

 

Elementy zestawu:

  • pudełko kaszerowane z grawerowanym logo,
  • cyprysik (wysokość około 25-30 cm) w doniczce owiniętej jutą,
  • wstążka jednobarwna bądź wstążka z logo (wstążka z logo od 200 sztuk zestawów),
  • bilecik z logo,
  • herbatka Bożonarodzeniowa 100g w pudełku,
  • czekolada świąteczna 35g z logo klienta (dostępne smaki: Czekolada ciemna 60% z jabłkiem i cynamonem, Czekolada biała 33,1% z wiśnią i żurawiną, Czekolada ciemna 60% ze śliwką i kardamonem, Czekolada mleczna 33,6% z wiśniami, jabłkiem i cynamonem, Czekolada mleczna 32,8% z czarną porzeczką i miodem).