Zestaw bożonarodzeniowy z miodem

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to specjalny czas, który chcemy spędzić z najbliższymi. Celebrujemy go, strojąc siebie, nasze domy, przygotowując specjalne potrawy i ubierając świąteczne drzewko. Ale magią świąt dzielimy się wtedy również z ludźmi, którzy są dla nas w jakiś sposób ważni. Obdarowujemy świątecznymi upominkami m.in. współpracowników i kontrahentów.

Ponieważ idealne święta wymagają nieco zachodu i zaangażowania, wiec pewnie masz sporo na głowie. Dlatego postanowiliśmy nieco ułatwić sprawę. Przygotowaliśmy specjalne świąteczne zestawy upominków. Z jednej strony będą one bardzo miłym gestem, świadczącym o tym, że pamiętasz o swoich współpracownikach. A z drugiej, nie wprawią w zakłopotanie nikogo, zbyt osobistą zawartością. Do tego są naturalne, ekologiczne, pyszne i pachnące świętami!

Chcesz się dowiedzieć, co jest w środku? Zestaw składa się z niewielkiego cyprysika, który może być namiastką świątecznego drzewka. Jego ogromną zaletą jest to, że nie jest wymagającą rośliną. Może stać w biurze, domu lub na zewnątrz – w ogródku albo na tarasie. Aby podkreślić ekologiczny charakter upominku, drzewko jest owinięte naturalną jutą i przewiązane śliczną wstążką.  Ponadto w świątecznym pudełku zapakowana jest herbatka, której aromat rozgrzeje nawet największego zmarzlucha  oraz miód w eleganckim słoiczku.

Nie jest to zwykła choinka reklamowa, ale przemyślany i spójny prezent. Ten rewelacyjny, świąteczny ekoupominek sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

  • grawerowane logo na pudełku,
  • wstążka,
  • bilecik z dowolną grafiką,
  • etykieta z grafiką full color na pudełku z herbatą.

Elementy zestawu:

  • pudełko kaszerowane z grawerowanym logo,
  • cyprysik (wys. ok 25-30 cm) w doniczce owiniętej jutą,
  • wstążka jednobarwna bądź wstążka z logo (wstążka z logo od 200 sztuk zestawów),
  • bilecik z logo,
  • herbatka bożonarodzeniowa 100g w pudełku,
  • miód 250 g w eleganckim szklanym słoiczku (do wyboru miód kremowany i kardamon mielony, miód kremowany i malina liofilizowana, miód kremowany i wanilia mielona, miód kremowany i cynamon mielony, miód kremowany i imbir, miód kremowany i pączki róży, miód kremowany i truskawka liofilizowana, miód kremowany i wiśnia liofilizowana, miód kremowany i żurawina liofilizowana miód wielokwiatowy i laski cynamonu, miód wielokwiatowy i orzechy, miód kremowany i kurkuma, miód wielokwiatowy i chili suszone.