Zestaw bożonarodzeniowy z bakaliami

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to specjalny czas, który chcemy spędzić z najbliższymi. Celebrujemy go, strojąc siebie, nasze domy, przygotowując specjalne potrawy i ubierając świąteczne drzewko. Ale magią świąt dzielimy się wtedy również z ludźmi, którzy są dla nas w jakiś sposób ważni. Obdarowujemy świątecznymi upominkami m.in. współpracowników i kontrahentów.

Ponieważ idealne święta wymagają nieco zachodu i zaangażowania, wiec pewnie masz sporo na głowie. Dlatego postanowiliśmy nieco ułatwić sprawę. Przygotowaliśmy specjalne świąteczne zestawy upominków. Z jednej strony będą one bardzo miłym gestem, świadczącym o tym, że pamiętasz o swoich współpracownikach. A z drugiej, nie wprawią w zakłopotanie nikogo, zbyt osobistą zawartością. Do tego są naturalne, ekologiczne, pyszne i pachnące świętami!

Chcesz się dowiedzieć, co jest w środku? Zestaw składa się z niewielkiego cyprysika, który może być namiastką świątecznego drzewka. Jego ogromną zaletą jest to, że nie jest wymagającą rośliną, w związku z tym może stać w biurze, domu lub na zewnątrz – w ogródku albo na tarasie. Aby podkreślić ekologiczny charakter upominku, drzewko jest owinięte naturalną jutą i przewiązane śliczną wstążką. Ponadto w świątecznym pudełku zapakowana tubka z pysznymi, suszonymi jabłkami oraz owoce lub orzechy w czekoladzie. Do wyboru jest tak wiele możliwości, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ten zestaw sprawi radość wszystkim łasuchom. Gwarantujemy!

Nie jest to zwykła choinka reklamowa, ale przemyślany i spójny prezent. Ten rewelacyjny, świąteczny ekoupominek sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Pamiętaj, że istnieje możliwość personalizacji. Ponieważ podarunek możesz dopasować do swoich potrzeb, to istnieje większa szansa, że ucieszy on obdarowanego.

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

  • grawerowane logo na pudełku,
  • wstążka,
  • bilecik z dowolną grafiką,
  • logo na zawieszce lub koszyczku ze słodyczami w czekoladzie.

 

Elementy zestawu:

  • pudełko kaszerowane z grawerowanym logo,
  • cyprysik (wysokość około 25-30 cm) w doniczce owiniętej jutą,
  • wstążka jednobarwna bądź wstążka z logo (wstążka z logo od 200 sztuk zestawów),
  • bilecik z logo,
  • jabłko suszone w tubie 30 g,
  • owoce bądź orzechy w czekoladzie 100g, Do wyboru smaki – rodzynki królewskie w mlecznej czekoladzie, rodzynki królewskie w białej czekoladzie cappuccino, daktyle w czekoladzie z imbirem i pomarańczą, ananasy w czekoladzie, śliwki w czekoladzie, figi w czekoladzie, ziarna kakaowe w czekoladzie, agrest w czekoladzie, jarzębina w czekoladzie, aronie w czekoladzie, jabłka w czekoladzie, jabłka w czekoladzie z cynamonem, żurawina w czekoladzie, skórka pomarańczowa w czekoladzie, rabarbar w czekoladzie, wiśnie w czekoladzie, migdały w czekoladzie, migdały w czekoladzie z różą, migdały w białej czekoladzie z kokosem, migdały w białej czekoladzie z cynamonem, orzechy laskowe w czekoladzie, orzechy laskowe w białej czekoladzie z kawą, czarne porzeczki w czekoladzie, jagody goji w czekoladzie, ziarna kawy w czekoladzie, imbir w czekoladzie.