Choinka reklamowa w jucie

Boże Narodzenie

Święta to czas magiczny. Ich wyjątkowość wiąże się, między innymi, z tradycjami przekazywanymi przez pokolenia. I właśnie jedną z takich tradycji jest drzewko bożonarodzeniowe.

Choinka jest przede wszystkim najważniejszym i centralnym elementem świątecznej aranżacji i sprawia frajdę nie tylko najmłodszym. W każdym zakątku świata ludzie ubierają choinkę, ponieważ święta bez niej pozbawione są blasku. Drzewko bożonarodzeniowe jest symbolem nowego, odradzającego się życia.

My również podtrzymujemy tę tradycję, dlatego polecamy żywą, małą choineczkę w doniczce, która będzie idealną ozdobą parapetu lub biurka. Choinka nie jest wymagająca, a najważniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym jest jej systematyczne podlewanie. Drzewko jest niewielkie, a jego dodatkowym atutem jest to, że wiosną można je posadzić w ogrodzie lub postawić na balkonie czy tarasie.

 

CHOINECZKA, CZYLI EKOLOGICZNY PREZENT

Nasze choineczki to bez wątpienia idealny ekologiczny upominek. Są rozwiązaniem, jeśli szukasz niebanalnego prezentu świątecznego dla kontrahentów, a znudziły Ci się typowe i wielokrotnie powtarzane gadżety.

Ale drzewka można wykorzystać również jako dekorację i ozdobę restauracji, sal weselnych oraz hoteli. Bez wątpienia znajdą wiele zastosowań.

Na życzenie możemy każdą z choineczek odpowiednio udekorować w kokardki z logo, dekoracyjne zawieszki czy bombki reklamowe. Doniczka owinięta naturalną jutą i przewiązana wstążką tylko podkreśla ekologiczny charakter upominku. Taki prezent na pewno wywoła uśmiech na niejednej twarzy. A przecież w świętach właśnie o to chodzi.

 

DLA KOGO?

To pomysł dla każdego, kto szuka niekonwencjonalnego oraz ekologicznego upominku. Nie mniej jednak w sposób szczególny polecamy nasze choineczki Instytucjom, Agencjom reklamowym i Firmom, które biorą na siebie odpowiedzialność za dbanie o środowisko, a działania ekologiczne wpisują się w ich program o odpowiedzialności społecznej biznesu (CSR). Wykreowane przez nas indywidualne eko gadżety, będą mogły zainspirować Państwa kontrahentów oraz pracowników.

 

SZCZEGÓŁY

Żywa choinka umieszczona w plastikowej doniczce owiniętej naturalną jutą, przewiązana jest wstążką. Drzewko może nabrać jeszcze bardziej świątecznego charakteru za sprawą indywidualnych dekoracji (bombek, kokardek lub innych ozdób).

Formy logowania:

  • indywidualna etykieta z dowolnym nadrukiem,
  • bombeczki z filcu z logo,
  • kokardki z logo,
  • zawieszki drewniane z logo.

Elementy zestawu:

  • choinka w doniczce owiniętej jutą ze wstążką,
  • opcjonalnie ozdoby (kokardki, bombki, zawieszki).