Hoya Kerrii

Drzewa i rośliny

Potrzebny wyjątkowy prezent walentynkowy, a zwykła róża jest zbyt banalna? A gdybyś podarował ukochanej roślinę, która swoim kształtem przypomina serce? Brzmi intrygująco, prawda? Nazwa Hoya Kerrii prawdopodobnie nie powie Ci wiele, lecz jej kształt powie więcej niż 1000 słów.

 

HOYA KERRII, CZYLI ROŚLINA WALENTYNKOWA

Niepozorna roślina, która posiada niezwykle wdzięczne liście w kształcie serca bez wątpienia stanie się prawdziwą ozdobą i świetnym upominkiem. To zresztą właśnie za sprawą kształtu liści, nazywana jest często walentynkową rośliną.

Ale to przecież nie jedyna okazja, przy okazji której wykorzystasz Hoya Kerrii. Być może potrzebujesz upominku, który przypomni obdarowanemu o jego zdrowiu. Hoya będzie idealna. Z przymrużeniem oka, nic lepiej nie przypomni o tabletkach na serce, niż roślina w jego kształcie – możesz ją podarować babci lub dziadkowi.

Hoya Kerrii w spersonalizowanej doniczce sprawdzi się też jako ekologiczny gadżet reklamowy. Hoya w kształcie serca sprawdzi się jako eko upominek, ozdoba kojarząca się z miłością czy produktami na serce.

Obdarowani na pewno ucieszą się z prezentu, który przywoła miłe wspomnienia i będzie stanowił piękną ozdobę w biurze czy gabinecie. Ekologiczny gadżet w kształcie serca na długo pozostanie w ich pamięci.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ?

Hoya jest rośliną mało wymagającą, koniecznie trzeba zapewnić jej jasne stanowisko z rozproszonym światłem, ponieważ bezpośrednie nasłonecznienie może poparzyć jej liście. Ponieważ jest to roślina pochodząca z obszarów tropikalnych, wymaga wysokiej wilgotności powietrza.

 

SZCZEGÓŁY

Hoya Kerrii w kształcie serca w doniczce z logo ozdobi każde biuro lub gabinet. Przygotujemy dla Ciebie idealny ekologiczny upominek reklamowy.

Formy logowania:

  • doniczka z logo.

Elementy zestawu:

  • roślina Hoya Kerii,
  • doniczka (w kolorze do wyboru: biała, kremowa, fioletowa, niebieska, szara, czarna, seledynowa, brązowa, czerwona, pomarańczowa, żółta),
  • instrukcja.