Hiacynt w eko kubku

Drzewa i rośliny

Jeśli podobnie jak my, nie wyobrażasz sobie wiosny bez pięknie ubarwionych ogrodów. Jeśli marzysz o ślicznym zapachu w każdym zakątku Twojego domu. Jeśli własna uprawa sprawia Ci satysfakcję, to koniecznie musisz mieć naszego  hiacynta. Te kwiaty uwodzą swoim wyglądem i zapachem wielu z nas.

Hiacynt w kubeczku to roślina, dzięki której cieszyć Cię będzie kolorowy kwiat, bez którego trudno wyobrazić sobie wiosnę. Bez niego nie obejdzie się żaden wiosenny bukiet czy parapet.

 

DLA KOGO?

Hiacynt  na pewno ucieszy wszystkich entuzjastów ogrodnictwa, wszystkich kochających wiosnę i wiosenne kompozycje kwiatowe. Możesz kupić go dla siebie i stworzyć wyjątkowy klimat na własnych parapetach, możesz obdarować nim mamę czy dziadka, jeśli są zapalonymi działkowiczami.

Nasz hiacynt jest opakowany w wyjątkowy sposób, który daje możliwość dowolnej personalizacji. Możesz to wykorzystać i użyć naszego wiosennego kwiatka jako niepowtarzalnego i ekologicznego gadżetu dla swoich kontrahentów. A może podarujesz go pracownikom, którzy przy odrobinie dobrej woli wyhodują śliczne rośliny, a Wasze biuro zyska wiosenny sznyt? Pomyśl o wspaniałym zapachu, który może unosić się w Waszym miejscu pracy.

Cebulki hiacyntów nie są wymagające. Potrzebują tylko regularnego podlewania. Z tym poradzą sobie nawet najwięksi, ogrodowi dyletanci.

Jeśli chciałbyś mieć kawałeczek wiosny, ale trudno Ci się zdecydować, to w naszej ofercie znajdziesz piękne, gotowe kompozycje wielkanocnych roślin – hiacynty, krokusy czy narcyzy. Przygotowaliśmy je specjalnie dla tych, którzy nie zdążyli posadzić jesienią własnych cebulek. Sprawdź sam, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dzięki spersonalizowanemu opakowaniu, wiosenne kwiaty będą niepowtarzalnym upominkiem. Teraz wszystko w Twoich rękach i Twojej głowie.

 

SZCZEGÓŁY

Nasz hiacynt  umieszczony jest w kubeczku. Dzięki wodoodpornej etykietce umieszczonej wewnątrz kubka, na której możemy nadrukować dowolną grafikę, całość zestawu sprawi, że będzie to niebanalna ozdoba na biurko lub wyjątkowy, ekologiczny upominek.

 

Formy logowania:

  • indywidualna grafika na wodoodpornej etykiecie.

Elementy zestawu:

  • hiacynt w kubku,
  • etykieta z wodoodporną grafiką,
  • instrukcja.