Kolorowa eszeweria reklamowa

Drzewa i rośliny

Czy podobnie jak my jesteś fanem sukulentów? Cenisz je z powodu ich różnorodności czy może są to jedyne rośliny, których nie udało Ci się jeszcze zasuszyć? Ich rozmaite kształty oraz ogromna liczba gatunków czyni je idealnymi roślinami do domu czy biura. Sukulenty są powszechnie uznawane za rośliny mało wymagające i proste w uprawie, i jest w tym wiele prawdy. Jednak, aby przez długi czas napawać się ich widokiem należy zapewnić im przynajmniej minimalne warunki do życia. Jednym z sukulentów jest eszeweria. Ta kolorowa roślina w połączeniu z kolorową doniczką z dowolnym logowaniem stanowi niebanalną ozdobę każdego otoczenia.

Jeśli należysz do grupy osób, które wiecznie zapominają o podlewaniu kwiatów w mieszkaniu, to właśnie znalazłeś dla siebie idealną roślinę. Jeżeli zaś zależy Ci na tym, by obdarowany długo cieszył się z upominku od Ciebie, a masz podejrzenie, że należy do osób zapracowanych (i sprawia wrażenie, że mógłby zapominać o dbaniu o rośliny), to nie ma lepszej opcji niż podarowanie mu eszewerii.

Pięknie ją dla Ciebie zapakujemy, Ty podarujesz ją ważnej dla Ciebie osobie, a ona będzie sprawiał radość swojemu nowemu właścicielowi, nawet jeśli jest on zapominalski lub wyjątkowo zabiegany.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ?

Sukulenty są stosunkowo łatwe w uprawie i bardzo tolerancyjne na wszelkie zaniedbania. Ponieważ nie wymagają ciągłej opieki, są to rośliny idealne dla osób, które zapominają o systematycznym nawadnianiu. W swoich organach są w stanie skumulować wodę nawet na dłuższy czas.

 

SZCZEGÓŁY

Jeśli szukasz niestandardowego pomysłu na ekologiczny upominek dla swoich kontrahentów kolorowa eszeweria jest stworzona właśnie dla Ciebie! Roślina może być zabarwiona na wybrany kolor, na przykład skojarzony z logotypem, którym chcesz ją obrandować. . W palecie występuje szeroki wybór kolorów i na pewno uda się znaleźć odpowiedni odcień.

Taki prezent na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej i jednocześnie będzie stanowił piękną ozdobę otoczenia.

 

Formy logowania:

  • logo na doniczce.

Elementy zestawu:

  • eszeweria reklamowa (dostępne są niemal wszystkie kolory),
  • doniczka (dostępne kolory: czerwony, pomarańczowy, zielony, szary, amarantowy, fioletowy, biały, ecru, czarny),
  • instrukcja.