Drzewko kawowe reklamowe

Drzewa i rośliny

Czy jesteś smakoszem kawy? A może znasz kogoś takiego i chciałbyś podarować mu wyjątkowy upominek? Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że można mieć kawowe drzewko na własność? Ono naprawdę może być uprawiane w warunkach domowych.

 

JAK DBAĆ O ROŚLINKĘ?

Drzewko kawowe należy ustawić w jasnym, słonecznym  miejscu. Roślinę należy podlewać systematycznie – ziemia powinna być stale wilgotna, ale nie mokra. Ze względu na swoje pochodzenie kawa, najlepiej czuje się w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza. Warto zraszać ją wodą nawet dwa razy dziennie. W okresie jesienno – zimowym należy zmniejszyć intensywność podlewania.

Kawa nie lubi zimna, nawet najmniejszy przymrozek może sprawić, że roślinka zmarznie. Najlepsza temperatura do jej uprawy to około 22-26 stopni Celsjusza.

 

DRZEWKO KAWOWE NA PREZENT

Jeśli jest Ci potrzebny nietypowy prezent dla Klientów lub współpracowników, to drzewko kawy jest strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że roślina nie jest wymagająca, to jeszcze stanowi piękną ozdobę. Miło się kojarzy, idealnie nadaje się do biura i na dodatek przy odrobinie szczęścia, może owocować. Każdy będzie zazdrościł obdarowanemu namiastki własnej plantacji kawy. Drzewko kawowe to idealny, ekologiczny gadżet.

 

SZCZEGÓŁY

Możemy przygotować dla Ciebie drzewko kawowe w kolorowej doniczce z dowolnym nadrukiem. Taki zestaw ożywi każdą przestrzeń i da kopa do pracy. Ale roślinę możemy również przygotować w wersji… w tekturowym kubeczku. Wtedy gadżet zyska zupełnie nowej wymowy i może zostać potraktowany z przymrużeniem oka. Kawa w kubku? Czemu nie!

Formy logowania:

  • kolorowa doniczka z logo lub kubek z indywidualną grafiką full color dookoła.

Elementy zestawu:

  • drzewko kawy,
  • doniczka z logo (dostępne kolory: biały, kremowy, fioletowy, niebieski, szary, czarny, seledynowy, brązowy, czerwony, pomarańczowy, żółty),
  • kubek tekturowy z indywidualną grafiką full color dookoła,
  • instrukcja.

 

 

Ciekawostka

Czy wiesz, że zapach kawy ma duży wpływ na polepszenie percepcji oraz wydajności pracy biurowej?