Bromelia reklamowa

Drzewa i rośliny

Przepiękny, kolorowy kwiatostan bromelii zachwyca i przyciąga wzrok wielu osób. Roślina ta z powodzeniem może być uprawiana w każdym mieszkaniu, wystarczy zapewnić jej ciepłe i słoneczne miejsce na przykład na parapecie.

Piękne kolory w odcieniach pomarańczowego, różowego oraz czerwonego sprawią, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich potrzeb.

Bromelie występują w różnej wielkości. Dlatego też mamy w naszej ofercie zarówno niewielkie bromelie – idealnie nadające się na przykład na biurko (około 15-20 cm wysokości), jak i duże, dorodne rośliny,  sięgające nawet 40-50 cm.

 

BROMELIA JAKO EKOLOGICZNY GADŻET

Szukasz  pomysłu na ekologiczny prezent, ale nie chcesz nim przysporzyć kłopotu obdarowanemu? Przychodzimy z pomocą. Bromelia jest produktem, który świetnie sprawdzi się jako upominek do biura czy mieszkania. Dzięki ozdobnym kwiatom i dekoracyjnej osłonce sprawi, że każde pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego klimatu.

Bromelia to niezwykła ozdoba i niekonwencjonalna forma reklamy.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ?

Bromelie potrzebują stałej, pokojowej temperatury oraz dobrze nasłonecznionego stanowiska. Nie wymagają specjalnego podłoża.

 

SZCZEGÓŁY

Bardzo dekoracyjna roślina w personalizowanej doniczce to świetny gadżet. Jej egzotyczny wygląd może przywoływać skojarzenia z tropikalnymi wakacjami. Może warto to wykorzystać?

Formy logowania:

  • logo umieszczone na doniczce w formie nadruku lub naklejki,
  • pik z dowolna grafiką i w dowolnym kształcie wbity w doniczkę,
  • obwoluta dookoła doniczki w indywidualnym kształcie i z dowolną grafiką.

 

Elementy zestawu:

  • bromelia reklamowa (dostępne kolory: odcienie pomarańczowe oraz różowe),
  • doniczka (dostępne kolory: czerwony, pomarańczowy, zielony, szary, amarantowy, fioletowy, biały, ecru, czarny),
  • instrukcja.