Artykuły piśmiennicze z saszetką na zioła

Pakiety z nasionami

Artykuły piśmiennicze to zdecydowanie najpopularniejsze gadżety reklamowe. Ale nie ma się czemu dziwić, przecież długopisów czy ołówków nigdy nie jest za dużo. Co zrobić jednak, aby Twój gadżet został zapamiętany i wyróżnił się spośród innych?

Podejdź do sprawy ekologicznie! Artykuły piśmiennicze z saszetką na zioła to gotowe rozwiązanie. Przygotujemy dla Ciebie długopisy lub ołówki z Twoim logo, a na korpusie każdego z nich umieścimy saszetkę z nasionami w formie chorągiewki. Po otrzymaniu takiego eko gadżetu, obdarowany będzie mógł używać artykułu piśmienniczego zgodnie z przeznaczeniem. Natomiast wysiane nasionka wkrótce wzejdą i będą dekoracją otoczenia. Zwróć uwagę na to, że jeśli w chorągiewce zdecydujesz się umieścić nasionka ziół, to wkrótce obdarowany będzie miał własne, ekologiczne przyprawy do swoich potraw. Prawda, że sprytne?

JAK TO ZROBIĆ?

Wybierasz artykuły piśmiennicze, których potrzebujesz. Wybierasz nasiona, które chcesz umieścić w chorągiewce. My przygotowujemy zestawy z Twoim logo. I już! Masz gotowy ekologiczny gadżet reklamowy.

Możesz rozdawać go swoim kontrahentom. Możesz wykorzystać przy okazji pikniku czy akcji promocyjnej w terenie. Możesz dołączyć jako upominek do swojego produktu. Jest tyle możliwości, że tylko Twoja wyobraźnia narzuca jakieś ograniczenia.

Obdarowany wraca do domu z takim eko upominkiem, długopis czy ołówek służy mu zgodnie z przeznaczeniem, na przykład do notowania przepisów z ziołami w roli głównej. Natomiast nasiona już wkrótce zamienią się w roślinki, które będą ozdobą kuchni oraz aromatycznym dodatkiem do dań i napojów.

Jesteśmy przekonani, że strzałem w dziesiątkę będą te zioła, które latem idealnie sprawdzą się do potraw z grilla. Ewentualnie, genialnym sposobem na upały jest orzeźwiająca lemoniada z miętą, więc i ona idealnie sprawdzi się jako wypełnienie chorągiewek.

SZCZEGÓŁY

Artykuły piśmiennicze z saszetką na zioła to idealny gadżet reklamowy. Jest użyteczny w każdym calu – długopisem lub ołówkiem można zrobić notatki, a zioła wykorzystać w kuchni.

Formy logowania:

  • logo na korpusie ołówka lub długopisu nadruk lub naklejka z grafiką full color.

Elementy zestawu:

  • długopis lub ołówek,
  • saszetka z nasionami (do wyboru).