Zestaw do uprawy własnej lawendy

POTRZEBNY CIEKAWY UPOMINEK?

Szukasz niebanalnego upominku? Doskonale sprawdzi się ekologiczny gadżet taki, jak zestaw do uprawy lawendy.

Lawendę do własnej uprawy można wykorzystać jako gadżet reklamowy do najróżniejszych akcji promocyjnych. Powszechnie znane są kosmetyczne oraz lecznicze właściwości tej rośliny. A i ozdobnych nie należy lekceważyć. Ponieważ zestaw jest zapakowany i zawiera nasiona lawendy, to jest to gadżet łatwy do rozdania w przeróżnych miejscach, a ponadto świetnie nadaje się do transportu, więc jeżeli prowadzisz sklep wysyłkowy i chcesz podarować coś wyjątkowego swoim klientom, to lawenda do własnej uprawy na pewno się sprawdzi.

SZCZEGÓŁY

Jeśli szukasz niestandardowego pomysłu na ekologiczny upominek dla swoich kontrahentów, klientów, dla dzieci, dla dorosłych, to lawenda do własnej uprawy będzie strzałem w dziesiątkę. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej.

Minimalna ilość: 50 sztuk.

 

Formy logowania:

 • obwoluta z dowolną grafiką full color (CMYK) po jednej stronie obwoluty (po drugiej stronie instrukcja),
 • znakowanie na doniczce w formie nadruku (1 kolor) bądź naklejka z grafiką full color.

Elementy zestawu:

 • podłoże,
 • nasiona lawendy,
 • opakowanie z indywidualną grafiką,
 • doniczka – do wyboru 12 kolorów, wysokość 80 mm, średnica w szerszym miejscy 60 mm, w wężym miejscu ok. 42 mm.

Pakiet do uprawy ziół

PAKIET W MINI SZKLARNI

Jeżeli szukasz niezobowiązującego gadżetu reklamowego czegoś, co nie jest zbyt oficjalne, ale kojarzy się miło. Ponadto cenisz sobie, aby upominki były praktyczne, to pakiet do uprawy ziół spełnia wszystkie te wymagania. Może być prezentem, którym obdarujesz wybraną osobę, grupę klientów, pracowników lub partenrów biznesowych. Taki podarunek kojarzy się z pysznymi potrawami. A do tego nie jest po prostu gadżetem, który będzie kurzył się w kącie. Doniczki ozdobią kuchnię, biuro albo balkon, a zioła można wykorzystać do sałatek, sosów, potraw lub napojów.

Taki prezent ucieszy chyba każdego. Nie jest wymagający, a daje wiele satysfakcji. Szczególnie pomyśl o nim w kontekście letnich akcji promocyjnych, spotkań na świeżym powietrzu, pikników czy festynów. Taki ekologiczny upominek daje tyle możliwości.

Uwzględniając Twoje potrzeby, przygotujemy projekt personalizacji.

 

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

 • logo umieszczone na opanowaniu,
 • etykietka z indywidualną grafiką full color wewnątrz opakowania,
 • możliwość logowania doniczek.

Elementy zestawu:

 • 3 ceramiczne doniczki,
 • ziemia,
 • zioła (do wyboru m.in.: bazylia, kolendra, mięta, melisa, majeranek, tymianek, lubczyk, pietruszka, rozmaryn, szałwia, trawa cytrynowa),
 • miniaturowa szklarnia – transparentne opakowanie, które pełni jednocześnie funkcję mini szklarni w początkowej fazie kiełkowania nasion,
 • instrukcja.

 

Słoik z nasionami ziół

Szukasz niezobowiązującego gadżetu reklamowego? Czegoś, co nie jest zbyt oficjalne, ale kojarzy się miło? Chcesz, aby upominek był praktyczny? Te wymagania spełni słoik z nasionami ziół. Może być drobiazgiem, którym obdarujesz wybraną osobę. Zioła kojarzą się z pięknym aromatem i pyszną kuchnią. Słoik z nasionami ziół może przywoływać te skojarzenia, a do tego być  bardzo praktycznym gadżetem. Na pewno nie będzie kurzył się w kącie! Słoik ozdobi kuchnię (tą w domu, ale także i tą w biurze), a z nasion wyrosną pyszne zioła, idealne do sałatek, sosów czy potraw.

Taki prezent ucieszy chyba każdego. Nie jest wymagający, a daje wiele satysfakcji. Szczególnie pomyśl o nim w kontekście letnich akcji promocyjnych, spotkań na świeżym powietrzu, pikników czy festynów. Taki mały ekologiczny upominek daje tyle możliwości!

Uwzględniając Twoje potrzeby, przygotujemy projekt personalizacji.

 

SZCZEGÓŁY

Formy logowania:

 • obwoluta z dowolną grafiką.

Elementy zestawu:

 • podłoże,
 • nasiona ziół (do wyboru m.in. bazylia, mięta, melisa),
 • obwoluta z indywidualną grafiką,
 • słoik,
 • instrukcja.

 

Kwiaty w puszce

WYJĄTKOWY UPOMINEK

Kwiaty są wspaniałym prezentem na każdą okazję i dla każdego. Ale wcale nie muszą być przewidywalnym i oczywistym prezentem. Aby były zaskakującym upominkiem, poroponujemy kwiaty w puszce. Będą kwitnąć dłużej niż cięte, a jednocześnie będą dużo ciekawszym podarunkiem niż rośliny doniczkowe. W końcu doniczka to nuda, a rośliny w puszce prezentują się rewelacyjnie. Pięknie udekorują dom albo miejsce pracy.

Kwiaty w puszce to drobny upominek idealnie pasujący na różne okazje, ponieważ można go dowolnie personalizować dzięki etykiecie. Jest to niebanalny gadżet. Poza tym w dobie coraz większej świadomości społecznej i rosnącej troski o środowisko warto stawiać na ekoupominki.

 

SZCZEGÓŁY

Jeśli szukasz niestandardowego pomysłu na ekologiczny upominek, to kwiaty w puszce będą strzałem w dziesiątkę. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej.

Można je uprawiać bepzośrenio w puszce albo wysiać nasiona do doniczki lub rabaty.

Realizujemy zamówienia już od 50 sztuk.

 

Formy logowania:

 • etykieta dookoła puszki,
 • logowanie na wieczku słoika (nadruk CMYK).

Elementy zestawu:

 • podłoże,
 • nasiona kwiatów (zestaw może zawierać też nasiona ziół),
 • instrukcja uprawy,
 • puszka z polistyrenu.

Kwiaty w słoiku

WYJĄTKOWY UPOMINEK

Kwiaty są wspaniałym prezentem na każdą okazję i dla każdego. Ale wcale nie muszą być przewidywalnym i oczywistym prezentem. Aby były zaskakującym upominkiem, poroponujemy kwiaty w słoiku. Będą kwitnąć dłużej niż cięte, a jednocześnie będą dużo ciekawszym podarunkiem niż rośliny doniczkowe. W końcu doniczka to nuda, a rośliny w szkle prezentują się rewelacyjnie. Pięnie udekorują dom albo miejsce pracy.

Kwiaty w słoiku to drobny upominek idealnie pasujący na różne okazje, ponieważ można go dowolnie personalizować dzięki etykiecie. Jest to niebanalny gadżet. Poza tym w dobie coraz większej świadomości społecznej i rosnącej troski o środowisko warto stawiać na ekoupominki.

SZCZEGÓŁY

Jeśli szukasz niestandardowego pomysłu na ekologiczny upominek, to kwiaty w słoiku będą strzałem w dziesiątkę. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej.

Można je uprawiać bepzośrenio w słoiku albo wysiać nasiona do doniczki lub rabaty.

Realizujemy zamówienia już od 50 sztuk.

 

Formy logowania:

 • etykieta dookoła słoika,
 • logowanie na wieczku słoika (nadruk CMYK).

Elementy zestawu:

 • podłoże,
 • nasiona kwiatów (zestaw może zawierać też nasiona ziół),
 • inststrukcja uprawy,
 • słoik z wieczkiem.

Długopis reklamowy z nasionami ziół

DŁUGOPIS REKLAMOWY

Artykuły piśmiennicze to zdecydowanie najpopularniejsze gadżety reklamowe. Ale nie ma się czemu dziwić, przecież długopisów czy ołówków nigdy nie jest za dużo. Co zrobić jednak, aby Twój gadżet został zapamiętany i wyróżnił się spośród innych?

Podejdź do sprawy ekologicznie! Długopis reklamowy z nasionami ziół to gotowe rozwiązanie. Przygotujemy dla Ciebie papierowe długopisy z Twoim logo, a na korpusie każdego z nich umieścimy saszetkę z nasionami w formie chorągiewki. Po otrzymaniu takiego eko gadżetu, obdarowany będzie mógł używać długopisu zgodnie z przeznaczeniem. Natomiast wysiane nasionka wkrótce wzejdą i będą dekoracją otoczenia lub pyszną, ekologiczną przyprawą do dań.

 

UNIWERSALNY GADŻET

Długopis reklamowy z nasionami ziół możesz rozdawać go swoim kontrahentom. Możesz wykorzystać przy okazji pikniku czy akcji promocyjnej w terenie. Możesz dołączyć jako upominek do swojego produktu. Jest tyle możliwości, że tylko Twoja wyobraźnia narzuca jakieś ograniczenia.

Obdarowany wraca do domu z takim eko upominkiem, długopis służy mu zgodnie z przeznaczeniem, na przykład do notowania przepisów z ziołami w roli głównej. Natomiast nasiona już wkrótce zamienią się w roślinki, które będą ozdobą kuchni oraz aromatycznym dodatkiem do dań i napojów.

SZCZEGÓŁY

Długopis reklamowy z nasionami ziół to idealny gadżet reklamowy. Jest użyteczny w każdym calu – długopisem można zrobić notatki, a zioła wykorzystać w kuchni. Realizujemy zamówienia już od 100 sztuk.

Formy logowania:

 • logo na korpusie długopisu,
 • nadruk lub naklejka z grafiką full color na saszetce z nasionami.

Elementy zestawu:

 • długopis papierowy,
 • saszetka z nasionami (do wyboru).

 

Zakładka do książki z nasionami

Zaskocz wszystkich wyjątkowym ekoupominkiem! Zakładka do książki wraz z zatopionymi nasionami będzie absolutnym przebojem. Jak to działa? Zestaw składa się z papierowej zakładki do książki, na której możesz umieścić dowolną informację (może to być na przykład ulotka). Do zakładki wklejony jest papierowy element z zatopionymi dowolnymi nasionami. Całość zamknięta jest w celofan, aby zabezpieczyć wszystkie elementy tego niezwykłego gadżetu.

Papier z nasionami wystarczy jedynie posiadzić w ziemi i regularnie podlewać, aby po niedługim czasie wyrosły pachnące i piękne rośliny.

 

GADŻET NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Zakładka do książki jest bardzo uniwersalnym gadżetem i przyda się niemal każdemu. Nasiona zatopione w papierze to element, który zaskoczy niejedną osobę. Taki ekologiczny upominek idealnie sprawdzi się nie tylko na eventach związanych z powrotem do szkoły i zakończeniem lata. Świetnie uzupełni promocję podczas najróżniejszych pikników, grillowania czy wydarzeń na plaży.

SZCZEGÓŁY

Realizujemy zamówienia już od 100 sztuk.

Formy logowania:

 • indywidualna grafika full color na zakładce.

Elementy zestawu:

 • zakładka może mieć dowolny format i kształt,
 • do zakładki wklejony element z zatopionymi nasionami (do wyboru),
 • element z zatopionymi nasionami może być w indywidualnym kształcie np. motylka, kwiatka, serca itp.

Rzeżucha w celofanowej torebce

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas. Wyczekujemy ich, przygotowujemy się do ich nadejścia. Aby dodatkowo podkreślić ten szczególny okres w roku, warto przygotować odpowiednie upominki. Większe lub mniejsze (na przykład rzeżucha!) prezenty od Zajączka będą przyjemnym elementem podczas rodzinnych spotkań, bez wątpienia ucieszą dzieci, ale nie tylko! Wielkanocne upominki sprawdzą się również w sytuacjach bardziej oficjalnych. Dzięki nim pokażesz, jak ważni są dla Ciebie Twoi pracownicy albo kontrahenci. Jest to inwestycja w Wasze relacje, ale także po prostu miły gest.

 

Wielkanocne upominki wydają Ci się nudne? Dzieje się tak, ponieważ w standardowym zestawie niemal zawsze jest czekoladowa figurka zająca lub czekoladki w kształcie jajka, kubek z logo albo długopis? Pamiętaj, że to nie musi tak wyglądać. Wszystko jest kwestią kreatywności. Upominki od Zajączka mogą być naprawdę interesujące, ekologiczne i cieszyć obdarowanego. Nieszablonowy upominek ne pewno zwróci uwagę obdarowanego i sprawi, że zostaniesz pozytywnie zapamiętany.

 

Rzeżucha w celofanowej torebce może być upominkiem dla dzieci podczas najróżniejszych akcji reklamowych, sprawdzi się jako gadżet dla pracowników lub klientów lub element większego podarunku dla kontrahentów. Ten ekoupominek daje naprawdę dużo możliwości.

 

POTRZEBNY CIEKAWY UPOMINEK?

Rzeżucha to roślina wyjątkowo korzająca się z Wielkanocą oraz wiosną. Może być dekoracją świątecznego stołu, a ponadto jest pyszna i bardzo zdrowa. Rzeżucha w celofanowej torebce to drobny upominek, który można dowolnie personalizować dzięki etykiecie. Jest to niebanalny gadżet, idealny na zbliżające się Święta. Poza tym w dobie coraz większej świadomości społecznej i rosnącej troski o środowisko warto stawiać na ekoupominki.

 

SZCZEGÓŁY

Uprawa rzeżuchy jeszcze nigdy nie była taka prosta. Nasionka rzeżuchy zamknięte są szczelnie w celofanowej torebce z etykietą. Jej kształt może być w pełni dowolny, tak samo jak nadrukowane treści.

Elementy zestawu:

 • nasiona rzeżuchy,
 • torebka celofanowa z etykietą.

 

Formy logowania:

 • etykieta z indywidualną grafiką full color.

Kartka z nasionami na okładce

Nie ma takiej możliwości, aby obdarowany zetknął się już z tym wyjątkowym eko upominkiem. Kartka z nasionami w okładce, to nowość, która zaskoczy wszystkich. Umieszczona w ziemi i systematycznie zraszana,  odwdzięczy nam się w niedługim czasie przepięknymi, barwnymi kwiatami. Nie wierzysz? Sam się przekonaj, a później wykorzystaj nasz gadżet jako niebanalny prezent.

PACHNĄCA REKLAMA?

Jeśli potrzebujesz nietypowej formy przekazu. Jeśli planujesz wyjątkową akcję promocyjną, która ma być zapamiętana przez długi czas. Jeśli chcesz przekazać swoim Klientom informację o zbliżającej się promocji, lecz obawiasz się, że zwykła ulotka trafi do śmieci. W tych sytuacjach (i nie tylko!) pomoże Ci nasza kartka z nasionami.

Bez wątpienia zwróci na siebie uwagę i nie zostanie zapomniana, jak tysiące innych, podobnych do siebie ulotek. Zjedna fanów, ceniących sobie ekologiczne rozwiązania, również w promocji. Urzeknie entuzjastów ogrodnictwa.

Kartka z zatopionymi nasionami sprawi, że umieszczona na niej treść zyska nową, żywą, pachnącą formę. A radość jaką przyniesie własnoręcznie wyhodowana roślina, sprawi że treści na niej umieszczone na długo pozostaną w pamięci.

 

JAK POSTĘPOWAĆ Z KARTKĄ?

To nic skomplikowanego. Po otrzymaniu produktu, kartkę znajdującą się w okładce należy umieścić w ziemi lub doniczce z ziemią oraz dokładnie podlać. Później pozostaje już tylko cierpliwie czekać, aż z wykiełkowanych nasion uwięzionych w kartce, wyrosną piękne, pachnące kwiatki. Z taką uprawą poradzą sobie nawet niewprawieni ogrodnicy.

 

SZCZEGÓŁY

Jeżeli chcesz przygotować wyjątkową promocję, chcesz zaskoczyć swoją ulotką i podkreślić, że zależy Ci na ekologii, to kartka z zatopionymi nasionami sprawdzi się idealnie. Treść na której Ci zależy wydrukujemy na okładce, a pachnące rośliny, które z niej wyrosną, będą o niej przypominały przez długi czas.

Formy logowania:

 • tekturowa okładka z nadrukiem full color.

Elementy zestawu:

 • kartka z zatopionymi nasionami,
 • tekturowa okładka.

Bomba nasienna w jucie

Bomba nasienna wykonana z pulpy papierowej zawiera zatopione nasionka. To świetny, ekologiczny gadżet, który rośnie. Bomba umieszczona w ziemi i systematycznie pielęgnowana, zmieni się w pięknego kwiatka.

 

BOMBY NASIENNE W WORECZKACH Z JUTY

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla gości weselnych, a marzysz o czymś niepowtarzalnym, to mamy idealne rozwiązanie. Bomby nasienne pokażą wszystkim, jak rośnie Wasza miłość.

A może szukasz upominku na babyshower lub urodzimy dziecka ? I w tym wypadku doskonale sprawdzą się bomby nasienne, które zapakowane w dodatkowe, piękne pudełeczka z dedykacją, będą wspaniałą pamiątką, która rośnie tak, jak dziecko.

Kochasz przyrodę tak, jak my? Bomba nasienna jest stworzona właśnie dla Ciebie! Zarówno ta pieczołowicie pielęgnowana w domowym zaciszu, jak i ta samotnie porzucona w zaniedbanym fragmencie miasta, zamieni się we wspaniałe kwiaty. Jest to nie tylko świetna forma ozdoby domu, ale i doskonały sposób na zazielenienie trudno dostępnych miejsc w mieście. Dzięki bombom nasiennym w prosty i przyjemny sposób zachęcisz najmłodszych do obcowania z przyrodą.

 

JAK TO DZIAŁA?

W papierowej pulpie zatopione są dowolne nasiona. Aby ta niepozorna bomba wybuchła feerią barw i zapachów, wystarczy wsadzić ją do ziemi i podlewać.

 

DLA KOGO?

To propozycja dla każdego. Dla młodych par, szukających niesztampowych upominków. Dla osób, które chcą zainspirować najmłodszych. Dla wielbicieli eko gadżetów.

Nie mniej jednak szczególnie zachęcamy do współpracy Firmy i Instytucje, które biorą na siebie odpowiedzialność za dbanie o środowisko, a działania ekologiczne wpisują się w ich program CSR. Wykreowane przez nas indywidualne, spersonalizowane eko gadżety, będą mogły zainspirować Państwa kontrahentów oraz pracowników.

Ogrom dostępnych kolorów i kształtów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

SZCZEGÓŁY

Bomba nasienna umieszczona w torebce z organzy i opcjonalnym, dodatkowym pudełeczku z logowaniem full color. W opcji podstawowej proponujemy pudełeczko w jednym z kształtów (na przykład króliczka lub jajka w opcji wielkanocnej) dostępnych spośród naszych wykrojników. W opcji Premium, na życzenie jesteśmy w stanie wykonać pudełeczko w dowolnym kształcie i rozmiarze.

 

Bomby nasienne są dostępne:

 • w następujących kształtach – motylek, kurczak, zając, królik, gwiazdka, serce, kwiatek, tulipan, kulka, świnka, pszczółka, żabka,
 • w następujących kolorach – żółtym, pomarańczowym, czerwonym, białym, zielonym, niebieskim, fioletowym, różowym, szarym, czarnym, brązowym, granatowym, bordowym, turkusowym, błękitnym, beżowym, seledynowym,
 • z następującymi nasionami – aksamitka, astry, begonie, bratek, celozja, chabry, dzwonek, floks, fiołek, gazania, goździk, groszek pachnący, jeżówka, kocanka, kocimiętka, lobelia, lewkonia, malwa, nasturcja, niecierpek, niezapominajka, onętek, orlik, ostróżka, tykwa, niecierpek, słonecznik, stokrotka, petunia szałwia, sasanka, smagliczka (jeśli lista nie zawiera nasion na jakich Państwu zależy, proszę o wysłanie zapytania).

Formy logowania:

 • bilecik z logo z indywidualną grafiką,
 • opcjonalne pudełeczko z grafiką full color.

Elementy zestawu:

 • bomba nasienna z wybranymi nasionami,
 • woreczek z juty lub lnu,
 • bilecik z logo,
 • instrukcja.