Zestaw do uprawy ostrej papryki

Zestawy eko do własnej uprawy

Zestaw do uprawy ostrej papryczki idealnie sprawdzi się jako prezent. W pięknym opakowaniu i ze spersonalizowaną etykietą sprawi, że niejedno serce mocniej zabije. Jest tyle możliwości! Papryczki zamknięte w puszce mogą być dodatkiem do większego prezentu, drobnym upominkiem wręczonym bez okazji, miłym gestem w stosunku do bliskiej osoby. Dzięki nim powiesz: „dziękuję”, „przepraszam”, „kocham Cię” albo… „ugotuj mi coś, proszę”.

DLA KOGO?

Ostrą papryczkę w puszce możesz potraktować jako ekologiczny upominek dla bliskiej Ci osoby. Nie myśl, że zestaw do uprawy ostrej papryczki nadaje się tylko na Walentynki. Zastanów się jak jeszcze mógłbyś go wykorzystać. Na przykład weź ze sobą papryczkę na letnie przyjęcie albo grilla u znajomych, a gospodarze na pewno będą zaskoczeni niesztampowym podarunkiem. Bez wątpienia będziesz mógł liczyć na ponowne zaproszenie, gdy papryka będzie owocować. Wtedy wspólnie spróbujecie przyrządzonych z niej potraw.

Szykując letnią akcję promocyjną, rozważ również zestaw do uprawy ostrej papryczki w charakterze gadżetu. Dzięki metalowej puszce, przygotowany przez nas zestaw rewelacyjnie zniesie każdą podróż. Nie musisz się obawiać, że coś ulegnie zniszczeniu zanim jeszcze trafi do domu obdarowanego. Gwarantujemy, że nie będzie to kolejny, nieprzydatny gadżet, których mnóstwo plącze się po domu.

SZCZEGÓŁY

Zestaw do uprawy ostrej papryczki jest kompletny i zawiera wszystkie elementy niezbędne do tego, by cieszyć się własnymi, ekologicznymi warzywami bez sztucznych nawozów.

Formy logowania:

  • logo na puszce w formie naklejki full color,
  • opakowanie kaszerowane z grawerowanym logo ,
  • bilecik z indywidualną grafiką.

Elementy zestawu:

  • metalowa puszka,
  • saszetka z nasionami ostrej papryczki,
  • podłoże,
  • kaszerowane opakowanie z dołączonym bilecikiem.