Kartka z saszetką nasion

Pakiety z nasionami

 

Pamiętasz ile radości sprawiały otrzymane kartki pocztowe? Dzisiaj skutecznie zastąpiły je smsy i maile, które jednak wydają się dość bezduszne. A może przy najbliższej okazji, wrócisz do sympatycznej tradycji wysyłania kartek pocztowych? Zrób to w nowoczesnym, ekologicznym stylu. Mamy dla Ciebie kartki pocztowe z saszetkami nasion.

Wyślesz komuś życzenia lub pozdrowienia, wraz z nasionami, z których przy odrobinie zachodu wyrosną pięknie pachnące kwiaty, ekologiczne warzywa lub aromatyczne zioła. Pomyśl, ile radości może wywołać Twoja pocztówka.

DLA KOGO?

Absolutnie dla każdego, komu życzysz dobrze, kogo chcesz pozdrowić lub komu chcesz przesłać jakąś wiadomość. Kartkę pocztową z nasionami możesz wysłać na imieniny lub urodziny bliskiej Ci osoby. Ze świątecznych życzeń bez wątpienia ucieszy się dalsza rodzina. Jeśli natomiast masz do przekazania jakąś wspaniałą wiadomość, to nie ma lepszego sposobu niż pocztówka – może chcesz pochwalić się narodzinami dziecka, może potrzebne jest Ci niekonwencjonalne zaproszenie na ślub lub inną uroczystość. Jest tyle możliwości. Jesteśmy pewni, że taka spersonalizowana kartka pocztowa z nasionami sprawi radość nie tylko zagorzałym ogrodnikom, ale wszystkim, którzy kochają przyrodę, kwiatowe dekoracje oraz ekologiczne gadżety.

Kartkę pocztową wykorzystasz nie tylko na potrzeby rodzinne. Możesz ją wysłać swoim klientom lub partenrom biznesowym – z życzeniami lub informacją przekażesz także nasiona, które mogą być symbolem Waszej rozwijającej się współpracy. To także idealny gadżet na najróżniejsze akcje promocyjne. Ekologiczne upominki w postaci pocztóki z nasionami bez wątpienia Cię wyróżnią i pozwolą zapamiętać.

 

SZCZEGÓŁY

Kartka pocztowa z wklejoną saszetką nasion ziół bądź warzyw to eko upominek, który pozwoli Ci się wyróżnić. Przygotujemy kartki z dowolną grafiką, a do saszetek spakujemy wybrane przez Ciebie nasiona. Do takiego spersonalizowanego upominku możesz zamówić również koperty. Nie pozostaje już nic innego, jak kupić odpowiednią ilość znaczków pocztowych i czekać na podziękowania od adresatów.

Formy logowania:

  • dowolna grafika na kartce pocztowej.

Elementy zestawu:

  • kartka pocztowa,
  • saszetka z nasionami ziół (do wyboru),
  • opcjonalna koperta.