Pomidory - zestaw do uprawy

Zestawy eko do własnej uprawy

Marzysz o własnym ogródku, lecz nie masz działki, by to marzenie zrealizować? Przychodzimy w pomocą. Nasz zestaw do uprawy pomidorów jest miniaturowy i pozwoli Ci cieszyć się namiastką ogródka nawet wtedy, gdy do dyspozycji masz tylko skromny parapet.

W dzisiejszych czasach jest wiele rzeczy, na które nie mamy wpływu. Na szczęście możemy decydować o tym, co jemy i skąd bierzemy produkty. A wiadomo, że nic tak dobrze nie smakuje, jak własne pomidory, wyhodowane od nasionka.

Do tego, by cieszyć się własną uprawą nie musisz mieć ani wiele miejsca, ani jakiś wyjątkowych umiejętności. Zestaw do uprawy pomidorów wystarczy tylko regularnie podlewać. Proste, prawda?

DLA KOGO?

Możesz sprawić go sobie i cieszyć się własnymi warzywami. Jeśli przyrządzisz pyszne dania z pachnącymi i pysznymi pomidorami w roli głównej, rodzina i przyjaciele będą Cię uwielbiać. Nie od dziś bowiem wiadomo, że najkrótsza droga do serca, wiedzie przez żołądek.

Zestaw do uprawy pomidorów ucieszy wszystkich fanów ogrodnictwa, którzy jednak nie mogą pozwolić sobie na własną działkę albo entuzjastów gotowania, którzy ponad wszystko cenią sobie świeże produkty z pewnego źródła. Podaruj go więc rodzicom lub dziadkom z okazji ich święta. A może zupełnie bez okazji? Taki upominek będzie dowodem na to, że troszczysz się o ich zdrowie.

Lecz nasz zestaw będzie się wspaniale nadawał na gadżet reklamowy. Masz jakieś wątpliwości? Doniczka z logo i obwoluta z dowolną grafiką pozwolą skojarzyć ten ekologiczny upominek z Tobą. Komu go zatem podarujesz?

 

SZCZEGÓŁY

Zestaw do uprawy pomidorów jest kompletny i zawiera wszystkie elementy niezbędne do tego, by cieszyć się własnymi, ekologicznymi warzywami bez sztucznych nawozów.

Formy logowania:

  • logo na doniczce w jednym kolorze lub naklejka full color,
  • obwoluta z indywidualną grafiką full color.

Elementy zestawu:

  • doniczka z podłożem,
  • nasiona pomidora,
  • etykieta z indywidualną grafiką.