Marchew - zestaw do uprawy

Zestawy eko do własnej uprawy

Zbliża się lato, a wraz z nim czas, kiedy dojrzewają warzywa. Ile razy miałeś ochotę na piękną, pomarańczową marchewkę, lecz rezygnowałeś z niej, bo nie byłeś pewien czy pochodzi z ekologicznej uprawy? Od teraz ten problem już nie będzie Cię dotyczył, nawet jeżeli nie posiadasz własnego ogródka. Zestaw do uprawy marchewki daje pewność, że wyhodowane warzywa są w 100% ekologiczne.

Dzięki naszemu zestawowi będziesz mógł cieszyć się własną marchewką. Wyrośnie na Twoim parapecie, jeśli tylko będziesz ją regularnie podlewał. To naprawdę nic trudnego.

UPOMINEK DLA KAŻDEGO

Nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady, że jest to upominek dla każdego. Zestaw do uprawy marchewki to najbardziej ekologiczny prezent, jaki można sobie wyobrazić.

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś, kto uwielbia gotować, to ekologiczne marchewki z własnej uprawy będą strzałem w dziesiątkę. Nic nie smakuje tak dobrze, jak świeże, chrupiące warzywa, bez dodatku chemii.

A może chcesz obdarować entuzjastę – działkowicza? Jeżeli jest działkowcem niespełnionym z powodu braku ogródka albo już nie ma siły, by mierzyć się z trudami własnej uprawy, to nasz mini zestaw zapewni mu namiastkę ogrodu warzywnego na jego własnym parapecie.

Zestaw do uprawy marchewek może być genialnym wyborem, gdy szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka. Pomyśl, ile radości wywoływała w Tobie zwykła rzeżucha wysiana przed Wielkanocą. A teraz wyobraź dobie ile emocji wywoła w dziecku zestaw do uprawy marchewki. Prawdziwej marchewki! Może to być ciekawe doświadczenie edukacyjne. Nie dość, że dziecko może obserwować wzrost rośliny do czego potrzeba jest doza cierpliwości, będzie czuło odpowiedzialność za nią, nauczy się systematyczności przy podlewaniu. A na końcu zje ze smakiem warzywo pełne witamin i wolne od sztucznych nawozów.

Zestaw to fantastyczny upominek dla dziecka. Możesz podarować mu na urodziny – niech ten ekologiczny gadżet rośnie razem z nim. Możesz wykorzystać go jako upominek dla maluchów w przedszkolu czy szkole. Możesz też rozdać je jako gadżet reklamowy na pikniku, imprezie integracyjnej lub przy okazji akcji promocyjnych. Wszystko zależy od Twojej kreatywności, my przygotujemy dla Ciebie idealne zestawy.

SZCZEGÓŁY

Zestaw do uprawy pomidorów jest kompletny i zawiera wszystkie elementy niezbędne do tego, by cieszyć się własnymi, ekologicznymi warzywami bez sztucznych nawozów.

Formy logowania:

  • logo na doniczce w jednym kolorze lub naklejka full color,
  • obwoluta z indywidualną grafiką full color.

Elementy zestawu:

  • doniczka z podłożem,
  • nasiona marchewki,
  • etykieta z indywidualną grafiką,.