3 pomysły na upominek dla gości weselnych

Ślub i wesele to wielkie wydarzenie. Planujecie je w najdrobniejszych szczegółach i chcecie, by wszystko było idealnie. Nawet nie wiecie, jak dobrze Was rozumiem. Dlatego mam dla Was 3 pomysły na upominek dla gości weselnych. Wiem, że chcecie im podziękować za obecność w tej ważnej chwili.

Jest to niezwykle miłe, gdy gość weselny znajduje drobny upominek, za pomocą którego para młoda dziękuje za jego obecność w tym ważnym dniu. Jest naprawdę mnóstwo pomysłów na to, by obdarować gości weselnych. Zazwyczaj prezent ten w jakiś sposób wiąze się z motywem przewodnim wesela, chciażby kolorem.

Moje top 3 upominków dla gości weselnych, to:

  • Zestaw do uprawy koniczynki. Jest to bardzo uniwersalny upominek, który w prosty sposób kojarzy się ze szczęściem. Powinien ucieszyć zarówno ciocię, jak i przyjaciół. Jeżeli będzie opatrzony etykietą ze zdjęciem młodej pary albo życzeniami od nich, będzie tym bardziej miło. Nie wymaga wiele zachodu od obdarowanego, ponieważ wystarczy zabrać taki zestaw do domu i wykorzystać jego elementy do tego, by wysiać nasiona. Później pozostaje tylko regularne podlewanie i oczekiwanie na roślinę. Z punktu widzenia pary młodej gotowy zestaw ma jeszcze tę zaletę, że jest łatwy w transporcie, ponieważ jest zamknięty w opakowaniu. Nic się nie uszkodzi ani nie złamie i możecie być pewni, że prezent dotrze do domu w nienaruszonym stanie. To przecież bardzo ważne!
  • Bomba nasienna w kształcie motylka z nasionami kwiatów. Niezwykle wdzięczny upominek, który na długo zapadnie w pamięć. Jest rewelacyjny na każdą porę roku. Sprawdzi się zarówno na weselach plenerowych, jak i tradycyjnych. Motyw motyla często powtarza się na ślubach i jest naprawdę uroczy. Podziękowania dla gości można napisać na bileciku, dołączonym na przykład do woreczka z organzy, w którym ukryty jest upominek. Jest to nieszablonowy gadżet, ale jednocześnie dość uniwersalny i można go wykorzystać w praktyczny sposób. Jeżeli planujecie upominki dla gości weselnych, to tę opcję na pewno warto rozważyć.
  • Roślina w kształce serca. Jak wesele to miłość, jak miłość to serce. Nie ma bardziej odpowiedniego symbolu dla tej okazji. Możecie obdarować swoich gości rośliną w kształcie serduszka. Taki prezent bez wiątpienia powie więcej niż tysiąc słów. Roślina w kształcie serca to hoya kerii, zwana także rośliną walentynkową. Jest to dobry pomysł na prezent dla gości weselnych, ponieważ hoya to roślina niewymagająca, więc możecie być pewni, że przez długi czas będzie przypominała Waszym gościom o wspólnie spędzonych chwilach.

To oczywiście tylko 3 pomysły na upominki dla gości weselnych. Ale może będą inspiracją dla upominków nieszablonowych oraz ekologicznych.

Może Cię także zainteresować