Sansewieria

Rośliny oczyszczające

Sansewieria to egzotyczna roślina, występująca w ciekawej formie – jej liście mają kolorowe końcówki. Występują one w wielu barwach, dzięki czemu roślina ma bardzo ozdobny charakter. Ale to nie wszystkie jej zalety. Jej obecność ma wyjątkowo korzystny wpływ na powietrze w zamkniętych pomieszczeniach.

ROŚLINA OCZYSZCZAJĄCA POWIETRZE

W dobie wszechogarniającego zanieczyszczenia powietrza i walki ze smogiem, wyjątkowo istotne jest, by otaczać się roślinami oczyszczającymi atmosferę. Właśnie tym charakteryzuje się sansevieria. Usuwa z pomieszczenia dwutlenek węgla, benzen, ksylen i formaldehydy. Wszystkie te substancje uwalniane są ze sztucznych tkanin, drukarek, mebli czy lakierów. A pozbyć się ich można w tak banalny sposób, jak uprawa odpowiednich roślin.

 

 EKOLOGICZNY PREZENT

Dzięki swoim właściwościom, ta niepozorna roślina będzie wspaniałym prezentem dla wszystkich alergików czy też pracowników biurowych. Możesz ją podarować każdemu, na kogo zdrowiu Ci zależy.

Jej właściwości docenią nie tylko Twoi bliscy, lecz również współpracownicy. Jakość powietrza w Waszym biurze poprawi się zauważalnie. Jeżeli szukasz ekologicznego upominku dla swoich kontrahentów, to i w tym przypadku sansevieria świetnie się sprawdzi. Tym bardziej, że możemy przygotować dla Ciebie personalizowaną doniczkę, która podkreśli charakter podarunku i pozwoli skojarzyć go właśnie z Tobą.

 

SZCZEGÓŁY

Wyobraź sobie, że eko upominkiem od Ciebie jest sansevieria z końcówkami w kolorze Twojego logo. Podkreślać całość może doniczka z grafiką i pik z logotypem. Piękne kolory w połączeniu z korzystnym działaniem, to pomysł na idealny, ekologiczny prezent.

Formy logowania:

  • doniczka z logo,
  • obwoluta full color na doniczce,
  • pik z logo.

Elementy zestawu:

  • Sansewieria reklamowa z kolorowymi końcówkami,
  • doniczka z logo lub z obwolutą,
  • pik wbity w doniczkę.